picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

agencja kreatywna, jaka firma ?

agencja kreatywna, jaka firma ?

Witam. Zastanawiam się nad tym, która agencja kreatywna będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Polecicie kogoś?

@_yyy111

Posty: 7

 
To agencja reklamowa: https://pirsummedia.pl/oferta/strony-internetowe/pozycjonowanie-stron-internetowych, której zdecydowanie warto zaufać. Podjąłem z nimi współpracę dawno temu i jestem bardzo zadowolony. Nie zamierzam szukać nikogo innego. Polecam!

frunet

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że istnieją wyspecjalizowane firmy, które są skłonne zaproponować obsługę social media. Czasami nie warto zajmować się tym we własnym zakresie, ponieważ nieumiejętne zarządzanie profilem może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Nemirr56

Posty: 33

 
Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, ile może kosztować pozycjonowanie stron internetowych. Sporo zależy od trudności pożądanych fraz, a także polityki cenowej usługodawcy, którego wybierzecie.

pawel253

Posty: 12

 
Miałem spory dylemat, gdy musiałem wybrać firmę, która byłaby odpowiedzialna za projektowanie logo dla mojej działalności. Druga sprawa, że nie miałem świadomości, jaki budżet powinienem zabezpieczyć na ten cel. Ostatecznie wydałem około kilkuset złotych.

igorek

Posty: 10

 
Bardzo obawiałem się tego, jakiego wynagrodzenia będzie oczekiwała ode mnie agencja reklamowa. Całe szczęście, że trafiłem na agencję, która posiada dość przystępne ceny i wykazała się dużą elastycznością podczas współpracy.

opertus

Posty: 10

 
Uważam, że oszczędzanie na usłudze tj. projektowanie logo nie będzie świetnym pomysłem. Wszystko ze względu na fakt, że loga będziecie używać praktycznie codziennie. W związku z tym w celu jego stworzenia powinniście nawiązać współpracę z fachową firmą, jaka posiada satysfakcjonująco bogate doświadczenie.

djramu

Posty: 8

 
Niedawno po raz pierwszy w życiu wybierałem agencję kreatywną. Nie miałem świadomości, że w tej branży rywalizuje ze sobą tak sporo przedsiębiorstw.

Justynka45

Posty: 8

 
Nie było do tej pory potrzeby, abym szukał firmy, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Dopiero teraz nadszedł ten moment. Czytam Wasze opinie...

mercedess

Posty: 6