picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kredyt frankowy Śląsk

kredyt frankowy Śląsk

Szukam prawników, którzy zajmują się na Śląsku sprawami kredytów frankowych. Chce taką sprawę zacząć, ale tak sobie myślę, że w starciu z bankiem raczej jestem przegrany więc szukam kogoś kto zajmuje się prowadzeniem takich spraw i faktycznie ma na tym polu doświadczenie, będzie można na jego pomoc liczyć. Jeśli ma ktoś za sobą taką sprawę i może mi podpowiedzieć to będę wdzięczny.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Dobry adwokat będzie w stanie taką sprawę od A do Z poprowadzić i radzi sobie z tymi zapisami umowy, które trzeba wyciągnąć, by faktycznie pokazać w sądzie, że bank nie działał zgodnie z prawem. Samodzielne prowadzenie takiej sprawy będzie jednak dość trudne więc warto będzie szukać kogoś z doświadczeniem, kto będzie w stanie się tym tematem zająć i będzie w stanie taką sprawę poprowadzić na wysokim poziomie.

zoferek

Posty: 18

 
Rośnie baza kancelarii, które w sprawach frankowych się specjalizują więc wydaje mi się, ze ty dla siebie także znajdziesz kogoś kto będzie w stanie taką sprawę poprowadzić. To kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to jakie będzie ostatecznie rozstrzygnięcie. Warto mieć więc kogoś kto się na tym temacie zna i będzie w stanie taką sprawę poprowadzić w odpowiedni dla klienta sposób.

animach

Posty: 9

 
Wydaje mi się, zę większość kancelarii, które się tym zajmują na początku w ogóle będzie analizować taką umowę i robią to bardzo często za darmo więc będzie okazja do tego, by wypracować z nimi pozytywne rozstrzygnięcie, a jeśli w ogóle sprawa nie będzie miała podstaw do prowadzenia to kancelaria na samym początku to będzie w stanie określić po analizie umowy, ale tutaj właśnie to doświadczenie prawników będzie miało kluczowe znaczenie dla współpracy.

Fiszerrr

Posty: 2

 
Trzeba do tego podejść racjonalnie, tak że prawnik, który w tych sprawach się specjalizuje ma na tyle doświadczenia, że będzie w stanie taką sprawę poprowadzić profesjonalnie, zadba o to, by rozstrzygnięcie było faktycznie pozytywne. Natomiast samemu można sobie narobić przy takiej sprawie więcej problemów niż pozytywów. Więc jeśli już zaczynać w sądzie spór z bankiem to jak dla mnie tylko pod okiem dobrego adwokata.

Marioleczka

Posty: 4

 
Czasami w tych kredytach frankowych drobne elementy umowy są kluczowe więc warto faktycznie szukać kogoś kto zna temat i będzie w stanie się dobrze taką sprawa zająć, będzie w stanie ją na odpowiednim poziomie poprowadzić. Czasami te niuanse będą decydować o tym, czy w sądzie uda się wygrać czy raczej nie i potem się okaże, że sprawy kredytu frankowego w ogóle nie uda się dla siebie pozytywnie rozstrzygnąć.

wieśka44

Posty: 7

 
Akurat jeśli chodzi o prawników to wydaje mi się, że tematyka związana z frankami staje się faktycznie popularna i sporo kancelarii się tym zajmuje. Jak będziesz szukał specjalisty dla siebie to staraj się sprawdzić co kancelaria oferuje i ile już takich spraw ma za sobą. To jednak kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to czy potem faktycznie to doświadczenie pomoże w wygraniu sprawy. Można bowiem dość łatwo przegrać nawet taką sprawę do wygrania.

Buła

Posty: 2

 
Faktycznie na doświadczenie po stronie Pana Karolczyka będzie można liczyć. Świetny adwokat, który specjalizuje się w sprawach frankowych. Kancelaria w Katowicach, Warszawie i Krakowie, ale ogólnie sprawy prowadzi w całym kraju więc na spokojnie można się z nim kontaktować i wydaje mi się, że będzie w stanie dla Ciebie taką sprawę poprowadzić. Trzeba do nich przesłać umowę i oni zajmą się darmową analizą, wtedy będzie wiadomo w jakim kierunku działać.

Wojciech24

Posty: 4

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o prawników, którzy zajmują się frankami to rozwija się ten rynek usług, ale też trzeba być ostrożnym, bo można się mocno przejechać na tych prawnikach, którzy się reklamują jako specjaliści, a w rzeczywistości zajmują się tym bardzo krótko. Tak można łatwo sprawę przegrać, nawet taką, która jest spokojnie do wygrania. Więc staraj się szukać prawnika, który będzie w stanie tą sprawę poprowadzić profesjonalnie i będzie wiadomo, że się na tym zna.

Elektros

Posty: 3

 
Raczej orzecznictwo działa na korzyść tych, którzy chcą sprawę zaczynać, ale to też pod warunkiem, ze wyciągnie się w pozwie te rzeczy, które są dla tej sprawy kluczowe, a to wcale nie będzie takie proste. Jak dla mnie samemu nie ma się co za to brać, bo tylko można wtopić taką sprawę. Raczej szukanie specjalisty, prawnika który kompleksowo od A do Z będzie mógł taką sprawę poprowadzić i to zrobi w odpowiedni sposób.

czesterus3

Posty: 4