picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

doradca kredytowy

doradca kredytowy

Wiem, że moment może nie jest najlepszy pod kątem stóp procentowych, ale chciałbym zaciągnąć kredyt hipoteczny. Szukam kogoś, kto mnie nie tylko przeprowadzi przez formalności, ale zadba o optymalizację finansową na dłuższą metę. Znacie takiego człowieka?

Wasuwa

Posty: 1

 
U mnie rata ponad 400 złotych większa, ledwie na zdolności kredytowej się mieszczę, więc lepiej się upewnij, czy masz jakiś bufor bezpieczeństwa, jakby polityka monetarna jeszcze bardziej wykręciła.

Bhapo

Posty: 3

 
Niezależny doradca oczywiście tak, natomiast jakiś zależny od danego banku to niekoniecznie. Im większa różnorodność, tym lepiej.

kociol001

Posty: 6

 
Jeden z tych doradców https://piotrgrudniewski.pl, który nawet prowizję poświęci, żeby klient miał chociaż trochę lepsze warunki spłaty, dlatego warto pogadać. Głównie od kredytów hipotecznych, ale jeżeli czegoś innego potrzebujesz to myślę, że nie będzie problemów z negocjacjami.

pawel253

Posty: 5

 
No faktycznie niektóre banki coś kombinują z podwyższonym, źle liczonym WIBOREM, dlatego lepiej ogarnąć wszystko krok po kroku z doradcą, aż do ostatniej prostej moim zdaniem.

Yuri20

Posty: 12

 
Banki już miękną, bo się zyski nie zgadzają. Wystarczy spojrzeć na wyniki GPW i na to, co się teraz dzieje. Jeszcze tani kredyt wróci, bądźcie spokojni :)

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Ja tam wolę też bezpieczeństwo formalne przez doradce. Najczęściej taki specjalista znacznie lepiej orientuje się w strukturze wewnętrznej danego banku. Może nawet pracował kiedyś w jakimś i wie, co się sprawdzi, a co nie.

Black_Riot

Posty: 7

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

Grooby

Posty: 4

 
Załóż sobie w międzyczasie bezpłatne konto w Biurze Informacji Kredytowej. Przydaje się, nawet do ochrony tożsamości kredytobiorcy.

Yuri20

Posty: 2

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

Yuri20

Posty: 3