picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pomoc w uzyskaniu kredytu dla firm

pomoc w uzyskaniu kredytu dla firm

W jaki sposób wyprowadziliście biznes na prostą po wystąpieniu problemów z płynnością finansową i naturalnie po utracie zdolności kredytowej?

Kitas

Posty: 1

 
Możesz właśnie u nich zamówić zbadanie kondycji finansowej przedsiębiorstwa, a następnie cały [plan finansowania. Jeżeli nie siedzisz regularnie w bankowości detalicznej, w regulaminach i na porównywarkach to naprawdę ciężko nawet wniosek czasami wypełnić. Pośrednictwo w takim bardziej biznesowym, indywidualnym wymiarze się przydaje.

Mariusz

Posty: 13

 
To w trudniejszych czasach właśnie trzeba inwestować, rozwijać nowe projekty, bo to realnie buduje przewagę konkurencyjną. Taka prawda.

Dider45

Posty: 16

 
Ludzie wierzyli, że niskie stopy procentowe nigdy nie znikną, a rynek jasno pokazuje, że czasy się zmieniają, a dobre czasy się skończyły. Trzeba reagować i się dopasować do nowych realiów po prostu.

zbychu6

Posty: 6

 
Kredyty drogie, a lokaty dalej na niecały 1%, ciekawe kiedy większa inflacja i jeszcze większe ograniczenie zdolności kredytowej właścicieli działalności gospodarczych.

krzychoo

Posty: 38

 
Szczerze to nie wiem, czy bez dodatkowego finansowania poradziłbym sobie z prowadzeniem działalności gospodarczej w tych dziwacznych czasach. Wszystko coraz droższe, a bez kredytu ani rusz, a banki ograniczają przedsiębiorcom możliwości, szczególnie początkującym. Jedyna alternatywa to moim zdaniem szerokie porównanie rynku przez niezależnych pośredników, chociażby https://business-point.pl/ i mocno indywidualne podejście. Teraz chodzi o to, żeby pośrednik naprawdę się zaangażował i dopełnił niezbędnych formalności z bankiem.

Cycaty

Posty: 23

 
Pamiętaj, że nie tylko kredyt masz do dyspozycji, ale i leasing, czy kredyt gotówkowy. Wielu przedsiębiorców się tak ratuje, chociaż w krótkich terminach.

TomekK

Posty: 8

 
Raczej kierowałbym się na twoim miejscu do niezależnych pośredników, bo nie skupiają się wyłącznie na wysokich prowizjach, ale faktycznie starają się podchodzić indywidualnie i wybierają oferty w bankach zgodne ze specyfiką Twojej działalności gospodarczej.

Gabat

Posty: 2

 
Sam nie wiem, co robić. W biznesie jestem od lat, ale teraz czasy takie, że trudno o normalnego, stabilnego klienta. Z drugiej strony trzeba kombinować, nawet z kredytem. Zawsze to szansa na przeskalowanie działalności i opcja wejścia na nowy poziom.

Posty: 5

 
Czasy dla przedsiębiorców coraz trudniejsze, ale i dla konsumentów, wszystkich. Ciekawe, kiedy uda się ograniczyć inflację. Biznesu sobie teraz nawet nie wyobrażam. Raj dla kredytujących się skończył. Teraz trzeba nieustannie pracować nad realną poprawą zdolności kredytowej.

abardyt

Posty: 16