picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wirtualny adres w Warszawie, gdzie szukać ?

wirtualny adres w Warszawie, gdzie szukać ?

Zastanawiam się nad wirtualnym adresem w Warszawie, ale nie bardzo wiem, do kogo się zgłosić? Którą firmę polecacie?

Lechu351

Posty: 1

 
Osobiście nie wynajmowałem biura wirtualnego. Stawiamy raczej na biuro serwisowane w Warszawie, które znalazłem na http://www.city-office.pl. ta firma ma wszystko bardzo dobrze przygotowane dla każdego swojego klienta.

englandrm

Posty: 4

 
Wszystko obecnie można wynająć. My korzystamy akurat przez cały czas z biura serwisowanego, lecz jeżeli ma ktoś znaczące spotkanie i potrzebuje biura na już to może na kilka godzin je wynająć. Dopasowanie oferty jest bardzo proste, bo taka firma dysponuje wieloma biurami, które chętnie nam wynajmą na określony przez nas czas.

Olllla

Posty: 27

 
Wszystko dzisiaj można wynająć. My korzystamy akurat przez cały czas z biura serwisowanego, ale jeśli ma ktoś ważne spotkanie i potrzebuje biura na już to może na kilka godzin je wynająć. Dopasowanie oferty jest bardzo proste, bo taka firma dysponuje wieloma biurami, które chętnie nam wynajmą na określony przez nas czas.

edyta123

Posty: 12

 
Z tego, co wiem biuro wirtualne w Warszawie kosztuje grosze. Jeśli porównamy ceny biur zwykłych to jest faktycznie niezwykle, niemniej jednak to niezwykle tanio. Nie dziwię się, że tak wiele firm się tym interesuje, bo można wiele zaoszczędzić.

ciumar1

Posty: 6

 
Z tego, co wiem to można mieć adres wirtualny, ale można też tam pojechać. W zależności od tego, jaki wybierze się pakiet biura wirtualnego to można skorzystać z sali konferencyjnej. Dla mnie to super rozwiązania, bo niewielkim kosztem mam adres w bardzo prestiżowym miejscu i moi klienci też są z tego bardzo zadowoleni czyli się opłaca.

Wariat

Posty: 8

 
Korzystałem poprzez sporo lat z biura serwisowanego dla firmy i byłem zaspokojony. Była jedna opłaca i nic więcej. Nie interesowały mnie żadne inny rachunki. Jest to rozwiązanie jak dla mnie bardzo praktyczne i należałoby z niego skorzystać.

Klarka34

Posty: 40