picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

hurtownia biżuterii, znacie sklep ?

hurtownia biżuterii, znacie sklep ?

Chciałabym kupić sobie biżuterię srebrną, ale nie wiem, do jakiego sklepu się zgłosić? Kupować w internecie czy u jubilera?

Sarenka

Posty: 1

 
Ofert jest naprawdę bardzo dużo, dlatego jestem zawsze zadowolona z robienia zakupów w Internecie. Nie lubię biegać po zwykłych sklepach i wszystkiego szukać.

alidomas

Posty: 3

 
Srebro jest dla mnie najlepsze. Złoto jakoś mi nie pasuje, a tym niezwyklej to żółte. Wolę jednakże wybrać sobie srebro. Biżuteria, jaka z niego powstaje jest niezmiernie ładna, zatem spełnia wszystkie moje wymagania i oczekiwania. Polecam również to Wam.

Warszawiak

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to w hurtowni biżuterii można znaleźć duży wybór wszystkiego. Nie pamiętam, ale taka hurtownia chyba obsługuje też klientów indywidualnych, dlatego każdy, jeśli tam zajrzy to na pewno znajdzie coś dla siebie. Stawiają przede wszystkim na srebro próba, 925 czyli takie, które jest uważane za najlepsze.

Accoun44

Posty: 17

 
Kupuje od bardzo dawna przez Internet i nie mam żadnych problemów. Raz mi się zdarzyło, że oferta nie spełniała moich wymagań to wymieniłam biżuterie na inną. W takich sklepach nie robią z tym żadnych problemów, dlatego warto właśnie u nich robić zakupy.

andrew66

Posty: 16

 
Gusta są tak inne, że nie jest prosto wszystko dopasować. Nie ma się też, co dziwić, że sklep internetowy posiada tak ogromny wybór przeróżnych kolczyków. Chcą na bieżąco dawać nam to wszystko, co może nam się przydać, wobec tego pożądane byłoby na ofertę takiego sklepu internetowego wejść i wszystko sobie sprawdzić.

KRK-Gosiaa

Posty: 8

 
Wybierając jedną z ofert z kolczykami nausznicami srebrnymi będziemy mogły dopasować sobie ich wielkość czy kształty do wszystkich wymagań i oczekiwań. Mogą być kolczyki gładkie jak i takie, które posiadają piękne cyrkonie.

Kitas

Posty: 3

 
Uwielbiam nausznice ze srebra i ofertę znalazłam w sklepie on-line https://hurt.falana.pl/kolczyki-srebrne-nausznice-k1985-1-5-g-p-3788.html. Sprawdźcie, jakie mają oryginalne wzory i dodatki. Sprawdźcie to.

HaNzo

Posty: 41

 
Wszystko można dzisiaj zamówić przez Internet. Akurat z biżuterią kupowaną w sklepie online nie ma żadnych problemów. Jeśli coś nam się nie podoba albo nie wygląda jak na zdjęciu to odsyłamy to do sklepu. Nie robią z tym problemów, bo mamy do tego prawo. Otrzymujemy albo pieniądze albo można wymienić na coś innego.

Lupusx

Posty: 5

 
Też byłam w sklepie z biżuterią srebrną i jestem zaskoczona. Ofert było niezmiernie, natomiast to niezmiernie wiele. Wszystko rzeczywiście było niezmiernie ładnie podzielone na kategorie, wobec tego dotarcie do oferty, która mnie interesowała nie zajęło mi wcale zbyt sporo czasu.

labuh

Posty: 10