picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szafa warsztatowa producent, szukam

szafa warsztatowa producent, szukam

Cześć, szukam miejsca, gdzie można kupić tablice narzędziowe metalowe. Niestety, ale mam przykre doświadczenia z pewną dużą siecią handlową i chciałbym skorzystać z oferty jakiegoś lokalnego producenta.

Marko

Posty: 1

 
Nie, absolutnie nie kupuj wyrobów z drewna. Wybieraj zawsze tablice narzędziowe metalowe. Jeżeli są tylko porządnie wykonane to nie będziesz miał z nimi żadnych problemów. Zwróć uwagę na nałożoną powłokę lakierniczą, która powinna dokładnie przykrywać cały mebel.

pawel253

Posty: 3

 
W każdej szafie warsztatowej metalowej jest kilka półek. Dobrze je sobie zagospodaruj, bo potrafią pomieścić naprawdę wiele różnych rzeczy, nie tylko narzędzia czy materiały ;)

miasto13

Posty: 10

 
Sprawdź czy masz w okolicy meble warsztatowe od producenta. To właśnie prosto z fabryki zakupisz je najszybciej, bo praktycznie “od ręki” i po najlepszej możliwej cenie.

y-grek56

Posty: 2

 
Zastanów się, do czego będziesz wykorzystywał te stoły warsztatowe od producenta. Jako stolarz z pewnością potrzebujesz dużego blatu, za to jak mi się wydaje mechanikowi bardziej przyda się myjka warsztatowa.

agdb1301

Posty: 4

 
Ustalając zamówienie z producentem mebli warsztatowych od razu zwróć uwagę pracownikowi firmy, że chcesz wprowadzić do projektu drobne poprawki. Z pewnością przydadzą się otwarte podstawki, które nie są zakryte od góry. Można do nich sięgać nawet bez wysuwania.

labuh

Posty: 8

 
Potwierdzam to, co jest wyżej napisane. Po dłuższym czasie poszukiwania tablicy narzędziowej warsztatowej natrafiłem na tę firmę: https://www.chudmet.pl/produkty/tablice/. Są to wyroby rzeczywiście porządnej jakości, które szczerze polecam na podstawie osobistych doświadczeń.

dabuj45

Posty: 5

 
Przy projekcie uwzględnij miejsce na szafki warsztatowe metalowe. Musisz mieć, gdzie przechowywać wszystkie narzędzia. Może oprócz tego zmieści się też obok jakiś kawałek drewna lub metalu.

Buła

Posty: 25