picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gadżety reklamowe, gdzie szukać?

gadżety reklamowe, gdzie szukać?

Myślę od jakiegoś czasu o gadżetach reklamowych, ale nie za bardzo wiem jak można je wykorzystać do promowania własnej firmy?

alliknet5

Posty: 1

 
Z reklamowymi gadżetami jest bardzo różnie. Wiedza na pewno się tutaj przydaje, ale trzeba też zanim cokolwiek zamówimy opracować sobie strategię, a wtedy będą efekty.

Ciapek

Posty: 2

 
Najważniejsze z reklamowymi gadżetami jest to abyśmy mogli dopasować je do wymagań klienta. Co klient może lubić? Co może mu się podobać? To wszystko trzeba będzie uwzględnić, a wtedy będzie bardzo dobrze.

21gregorek

Posty: 13

 
Uważam, iż korzystanie z gadżetów reklamowych z nadrukiem, bowiem budowania wizerunku firmy i marki to wyśmienity pomysł. Można to wykonać rzeczywiście bardzo tanio, zatem małe, średnie i spore firmy, na co dzień z takich gadżetów reklamowych korzystają.

pawel253

Posty: 6

 
O gadżetach reklamowych z logo czytałem tutaj https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/gadzety-reklamowe-droga-do-relacji-z-klientem,n,1000298675.html.

alidomus

Posty: 10

 
Najistotniejsze z reklamowymi gadżetami jest to abyśmy mogli dopasować je do wymagań klienta. Co klient może lubić? Co może mu się podobać? To wszystko trzeba będzie uwzględnić, a wówczas będzie bardzo dobrze.

tigra32

Posty: 8