picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gadżety reklamowe, co polecicie ?

gadżety reklamowe, co polecicie ?

Chciałem zapytać jakie macie gadżety reklamowe Waszych firm i ewentualnie gdzie je kupowaliście lub zamawialiście?

Intro_69

Posty: 1

 
W mojej opinii gadżety reklamowe to bardzo dobry pomysł, jeżeli chce się dotrzeć do większej ilości klientów. Z własnym logo sporo ludzi dostrzega, iż taka firma istnieje na rynku i przez to decyduje się na skorzystanie z niej.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Ja odkąd zdecydowałem się na gadżety reklamowe z logo mam o mnóstwo więcej klientów. Szczerze mówiąc nawet nie spodziewałem się, że efekt będzie aż tak duży, więc jest miło zaskoczony i jak najniezwyklej mogę polecić każdemu takie rozwiązanie do własnej firmy.

Serwet87

Posty: 4

 
Z tej strony: https://ino.online/post/15531/gadzety-reklamowe-z-ktorych-chetnie-korzystamy-na-co-dzien.html możecie dowiedzieć się które gadżety reklamowe należałoby nabyć.

Ymooo2

Posty: 5

 
Moja znajoma ma firmę i przyznam szczerze, że gdyby nie gadżet reklamowy z logo to zapewne nie miałaby aż tak dużej ilości klientów jaką ma teraz.

Kitas

Posty: 3

 
W przypadku, gdy kompletnie nie masz pojęcia jakie gadżety reklamowe możesz zamówić odnośnie swojej firmy to zazwyczaj dobrym pomysłem są długopisy czy notesy. Wtedy najczęściej klienci korzystają z nich na co dzień.

Himu87

Posty: 6

 
Być może ktoś z Was zastanawia się czy gadżety reklamowe z logo to dobry pomysł. Według mnie nie ma bardziej skutecznej reklamy własnej firmy – jeśli będziecie je dawać każdemu klientowi to na pewno podczas korzystania z nich będzie on myślał o firmie, z której miał okazje korzystać, a wtedy wzrasta szansa na to, że do Was wróci.

Yuri20

Posty: 3

 
W mojej opinii gadżety reklamowe to bardzo dobry pomysł, jeśli chce się dotrzeć do większej ilości klientów. Z własnym logo wiele osób dostrzega, że taka firma istnieje na rynku i przez to decyduje się na skorzystanie z niej.

lechita665

Posty: 11

 
Czasem widziałem pytania, gdzie najlepiej kupować gadżety reklamowe z logo – ja osobiście dokonuje zakupów przez Internet, albowiem uważam, iż jest tam najtaniej i jednocześnie można wybrać dużo ciekawych produktów. Również wtedy jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.

Asi_000

Posty: 3

 
Jeżeli ktoś z Was ma zamiar zdecydować się na jakiś gadżet reklamowy to pamiętajcie, żeby kupować je tylko i wyłącznie w sprawdzonych sklepach. Ja nie zwracałem na to za niesłychanie uwagi i niestety produkt przyszedł w niesłychanie słabej jakości. Moje logo było rozmazane do tego stopnia, że nie było go prawie widać.

nesh009

Posty: 16