picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ostatni Klaps by Diego

Ostatni Klaps by Diego

Hej! Oglądał może ktoś z was film „ Ostatni klaps”? Kto śpiewa tytułową piosenkę? Proszę dajcie linka na wideoklip!

eXathloc

Posty: 11

 
Ja już od pół roku jestem fanką Diego i na okrągło słucham jego utworów takich jak „Bejbe Bejber” czy „Tylko ta jedyna”. To super, że to właśnie ten artysta promuje swoją piosenkę film „Ostatni klaps”.

grzes3345

Posty: 12

 
Myślę, że Diego to nowa gwiazda muzyki Disco Polo, której powierzono promować swoją piosenką film „Ostatni klaps” . Posłuchajcie jego innych kawałków takich jak dla przykładu „Bejbe Bejber” i „Tylko ta jedyna”. Też są super.

czerław3

Posty: 13

 
A odwiedzałeś profil Diego na FB? Tam znajdziesz wszystkie ważne informacje na jego temat i filmiki z piosenkami w tym również teledysk do filmu „Ostatni klaps”. Ja też jestem jego wierną fanką i ze zniecierpliwieniem czekam na jego nowe utwory.

Lupusx

Posty: 11

 
Czy Diego ma jakieś inne utwory oprócz piosenki „Ostatni klaps” bo chętnie bym ich posłuchała? Gdzie można w ogóle znaleźć informacje na temat jego twórczości?

codePerformance

Posty: 15

 
Ja też chętnie zapoznam się z twórcą piosenki „ Ostatni klaps” Uwielbiam Disco Polo a wydaje mi się, że Diego to nowa postać na scenie muzycznej.

piehoot

Posty: 21

 
Diego bardzo wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd muzyki Disco Polo i to właśnie dlatego zaproponowano mu promocję komedii „Ostatni klaps” . posłuchajcie jego innych kawałków takich jak na przykład „Tylko ta jedyna” i „Bejbe Bejber”!

TTTRRR

Posty: 18

 
Nie znam innych piosenek Diego oprócz tej, która promuje film „Ostatni klaps”. Trudno znaleźć jakieś informacje na temat tego wokalisty a chętnie bym posłuchała jego innych kawałków i poszła pobawić się na koncercie.

jajosz12

Posty: 27

 
Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

bartek33

Posty: 11