picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Czy są dostępne online pełne wersje gier ?

Czy są dostępne online pełne wersje gier ?

Hej czy ktoś z was orientuje się gdzie możliwe jest pobranie pełnych wersji najnowszych gier na komputer?

klimnny6

Posty: 12

 
Ja osobiście pełne wersje gier pobierałem z przeróżnych stron i nigdy nie miałem problemu z wirusami ale słyszałem, że takowe się zdarzają a więc radziłbym Ci korzystać jedynie z tych najbardziej zaufanych stron czyli takich, które polecane są przez innych.

radziomil

Posty: 39

 
Ja osobiście odradzałbym Ci pobieranie pełnych wersji gier z niesprawdzonych źródeł ponieważ niezwykle prosto można trafić na faktycznie dużo plików z wirusami. Uprzednio na Twoim miejscu sprawdziłbym opinie na temat serwisów oferujących tego typu gry aby uniknąć w późniejszym czasie jakichkolwiek nieprzyjemności.

Kitas

Posty: 10

 
Moim zdaniem pobranie gry Far Cry Primal nie powinno być większym problemem jeżeli faktycznie przyłożysz się do szukania jej w sieci. Jeżeli jednak jej nie znajdziesz to być może nie jest jeszcze nigdy dostępna.

Yuri20

Posty: 17

 
Moim zdaniem najnowszy Tomb Raider jest grą naprawdę wartą uwagi i jeżeli masz możliwość pobrania jej to jak najniezwyklej polecam. Sam przymierzam się do otrzymania tej produkcji i pobawienia się w niej ponieważ po tym co widziałem na gameplayu produkcja ta jest naprawdę fenomenalna i wystarcza na dużo godzin świetnej zabawy.

Black_Riot

Posty: 15

 
Ostatnio również szukałem xcom 2 download i muszę przyznać, że nie było łatwo. Udało mi się jednak znaleźć ten tytuł na stronie: http://pobierzgry24.pl/xcom-2-download-pelna-wersja-pc/ polecam Ci więc również sprawdzenie zawartości tej strony a być może również uda Ci się pobrać tę fenomenalną grę w pełnej wersji.

labuh

Posty: 13

 
Ja już pobrałem grę firewatch. Moim zdaniem nie przyłożyłeś się do jej szukania jeśli rzeczywiście nie udało Ci się jej odszukać. Produkcja ta jest faktycznie bezproblemowo dostępna w sieci za darmo. Wystarczy, iż wpiszesz firewatch download i dostoisz w wynikach faktycznie sporo stron na których możliwe jest pobranie tej produkcji w pełnej wersji.

Posty: 11

 
Osobiście nie gram w gry ale wiem, że jakiś czas temu w poszukiwaniu gier bardzo mocno pomagało wpisanie w wyszukiwarce frazy need for speed 2015 download. Jeżeli to jednak nic nie da to może po prostu gra ta nie jest dostępna nigdzie do pobrania i pozostaje jedynie zakup oryginału.

propek1

Posty: 10

 
Moim zdaniem najnowszy Tomb Raider to fenomenalna gra, która z pewnością jest warta sprawdzenia ze względu na bardzo dynamiczną akcję i fabułę.

namok

Posty: 6