picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie warto pograć w gry mmo ?

Gdzie warto pograć w gry mmo ?

Witam, poszukuję w ostatnim czasie gry komputerowej, która wystarczyłaby mi na długi czas zabawy. Możecie mi coś polecić?

Alfonsik5

Posty: 11

 
W mojej opinii gry mmorpg praktycznie nigdy się nie zestarzeją i zawsze ludzie będą w nie grali. Nie wyobrażam sobie grać w inne gry niż mmo ponieważ to właśnie one dostarczają najwięcej zabawy i rozrywki. Osobiście w tego typu gry gram już od bardzo długiego czasu i między innymi dzięki nim poznałem masę osób z całego świata.

VaPeR23

Posty: 17

 
Osobiście tak samo jak Ty poprzez niesłychanie długi czas grałem w gry RPG. Dziś jednakże postanowiłem całkowicie z nich zrezygnować na rzecz gier mmorpg. I muszą przyznać, iż jestem z tego niesłychanie zaspokojony bowiem gry mmorpg dostarczają mi mnóstwa znakomitej zabawy i są rzeczywiście niesamowicie wciągające.

Bienkus

Posty: 23

 
Na Twoim miejscu nie wierzyłbym w mity na temat gier mmorpg i sam sprawdził jak prezentuje się sytuacja. Wcale nie jest tak że wymagają one tego, żeby spędzić w nich ogromną ilość czasu i bardzo mocno się im poświęcić.

Acclaim

Posty: 13

 
Sam w gry mmorpg nie gram natomiast gra w nie mój syn i muszę przyznać, że dzięki nim zawarł mnóstwo znajomości z ludźmi z całego świata oraz poprawił swoje zdolności językowe.

Abaddon616

Posty: 40

 
Osobiście w gry mmorpg gram już od niesłychanie długiego czasu i moim zdaniem są to fenomenalne produkcje w które polecam Ci zagrać. Moim zdaniem są to jedne z nielicznych gier w który możliwe jest spędzenie rzeczywiście długiego czasu. Dodatkowo dzięki tego typu produkcjom poznałem mnóstwo ludzi z całego świata.

edmund

Posty: 7

 
Jeżeli chcesz poznać język angielski to gry mmorpg mogą być Ci w tym bardzo pomocne. Dodatkowo dzięki tego typu produkcjom będziesz mógł połączyć naukę języka z przyjemnym spędzaniem czasu z innymi osobami z całego świata oraz fenomenalną zabawą w wirtualnym świecie. Dlatego też polecam Ci granie w tego typu gry.

Tenesy90

Posty: 13

 
Pod kątem gier przeglądarkowych zdecydowanie polecam Ci stronę: http://pingame.pl na jakiej to znajdziesz niezmiernie mnóstwo tego typu produkcji i będziesz mógł bez problemu zadecydować o tym, którą chcesz wybrać. Serwis ten posiada jedynie rzeczywiście porządnej jakości gry przeglądarkowe, jakie są rzeczywiście wciągające.

Sylfa

Posty: 20

 
W mojej opinii gry mmorpg są tymi, które najniezwyklej wciągają i dostarczają najwięcej zabawy. Mimo że już nie gram w gry komputerowe to nadal utrzymuję kontakt z fenomenalnymi osobami, które właśnie w tych grach poznałem. Polecam Ci więc te gry pomiędzy innymi z tego powodu, że będziesz mógł poznać w nich nowe osoby.

Sarenka

Posty: 21

 
Jeżeli szukasz gry na dłużej to zdecydowanie odradzam Ci te wszystkie hity od wielkich koncernów. Z własnego doświadczenia wiem, że większość z nich nie wystarczy na bardzo długi czas gry. Polecam Ci za to bardzo wciągające i niesamowicie rozbudowane gry mmorpg.

Miki

Posty: 11