picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gry planszowe polecane przez Mensę

Gry planszowe polecane przez Mensę

Witam,jestem pasjonatem gier planszowych - czy macie swoje ulubione sklepy - gdzie dokonujecie zakupów?

ekjynio

Posty: 20

 
Ja wątpię, czy moi synowie będą chcieli w coś takiego grać. Oni już żyją w innym wymiarze, tylko Pees i komputer. Choć z drugiej strony może się dadzą wciągnąć w jakąś naprawdę dobrą planszówkę. Tylko musiałaby być wyjątkowo ciekawa...

Pieknie24h

Posty: 27

 
Nowoczesne gry planszowe dużo się różnią od tych starych, którymi ja się bawiłem :) W sumie szkoda, że nie mają takiej popularności, bo wbrew pozorom można się lepiej bawić niż na najlepszym komputerowym symulatorze...

HalskiPol

Posty: 28

 
Jeszcze na imprezie w grę planszową nie graliśmy, ale może być to w sumie ciekawy pomysł na jakieś urozmaicenie. Rozejrzę się za takimi imprezowymi tytułami, może coś fajnego się znajdzie. Dla mnie najlepszą grą towarzyską jest mafia, może kojarzy ktoś?

BobBudowniczy

Posty: 26

 
Jednak gry planszowe mają w sobie jakąś magię. Można się spotkać ze znajomymi i fajnie spędzić czas, bez komputerów, telefonów i innych zabójców czasu...

kk1111

Posty: 32

 
Mam teraz fazę na państwa miasta:) Dzieci są już w miarę duże to gramy z nimi i powiem, że bardzo im się taka zabawa podoba. Stare, ale jare :) Pewne gry są po prostu ponadczasowe.

Klarka34

Posty: 39

 
Pojawiło się trochę takich sklepów. Ja akurat obserwuję tę branżę, bo sam bardzo lubię gry planszowe różnej maści. Ostatnio kupiłem sobie kilka gier kościanych przez zielonakostka.pl. Mają tutaj rzeczy od cenionych marek. Gry dla dzieci, dla dorosłych. Polecam!

Klarawaw3

Posty: 39

 
Ja powoli uczę syna szachów:) Prawdziwy facet powinien w życiu zbudować dom, posadzić drzewo, spłodzić syna i dobrze grać w szachy:) Taka jest moja dewiza. Hehe, pozdrawiam ciepło!

Jarciow3

Posty: 23

 
Szukałem jakiś czas temu jakiś ciekawych gier imprezowych i tak trafiłem do sklepu zielonakostka.pl. Wybór bardzo duży, kupiłem od razu trzy gry :) Fajnie prowadzony sklep, wysyłka ekspresem, ogólnie polecam.

AndrzejKKK

Posty: 38

 
Weź sobie zerknij do sklepu zielonakostka.pl. Wybór bardzo duży. Od gier karcianych, przez tradycyjne planszowe, aż po gry kościane. Aktualnie pykamy sobie w domu w Osadników z Catany:)

1977catophoby

Posty: 28