picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie dzisiaj dostaje się gry ?

Gdzie dzisiaj dostaje się gry ?

Szukam pełnych wersji gier do pobrania za darmo. Jak znacie jakieś rzetelnie działające serwisy, czekam i oczywiście dzienks.

denkrost

Posty: 6

 
Działający forza horizon 3 download http://centrumdownload.pl/forza-horizon-3-download-pc-pelna-wersja. Rzeczywiście pełna wersja, szybki proces całej instalacji. Polecam, jak już ściągnięcie i zagracie polećcie portal dalej, bowiem naprawdę pożądane byłoby. Nie miałem jeszcze styczności z serwisem tak rzetelnym jak ten.

dagmarka

Posty: 13

 
Będę musiał sprawdzić, niemniej jednak jeszcze trochę info zaczerpnąć nie zaszkodzi. Wiadomo, że można natknąć się na niezłe bagno na takich stronach. Nigdy nie wierzyłem w pełne wersje gier do pobrania za darmo.

Worms

Posty: 10

 
Wiadomo, że każdy ma obawy, bo mamy styczność z syfem nie instalatorami gier na stronach. Wypróbowałem w tym serwisie jak na razie fifę 17 download i okazało się, że nie kłamią. Dlatego też polecam, ale oczywiście to wasz wybór, czy się zdecydujecie.

micko

Posty: 16

 
Nie znam serwisu, natomiast na pewno wypróbuję :) w sumie to jeszcze nigdy nie udało mi się ściągnąć gry, jaka działałaby bez zarzutów naturalnie tych darmowych wersji. Niemniej jednak liczę na to, że battlefield 1 download tu okaże się sukcesem :)

johncena67

Posty: 5

 
Też miałem obawy co do mafii III download, ale udało się. Gra hula jak trzeba. Teraz będę próbował kolejnych gier. Sam nie wierzę, że to taka prosta sprawa. Ogólnie trzeba pochwalić właścicieli stronki.

beata77

Posty: 14

 
Ja też muszę dołączyć się do polecenia serwisu. Szukałam miejsca, gdzie mogłabym za darmo pobrać jakąś ciekawą na topie grę dla synka. Wszędzie miałam kłopot i okazywało się, że wcale za darmo nie jest. Na tym portalu znalazłam nba 2k17 download i nie miałam żadnych kłopotów, żeby pobrać grę. Niedoświadczona w temacie poleca :)

Black_Riot

Posty: 11