picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zelor

Zelor

Hej. Czy znacie takiego youtubera, który gra w rozmaite produkcje jak Zelor? Spodobały mi się jego filmy.

Modniś

Posty: 5

 
Zawsze wydawało mi się, iż youtuberzy grający w gry nie są w stanie mnie absolutnie niczym zainteresować. Okazało się zupełnie inaczej, albowiem teraz niczym maniak oglądam kolejne kanały :)))

eriost56

Posty: 12

 
Niesłychanie przypadły mi do gustu kanały o tematyce gier, na jakich pojawiają się materiały tj. challenge. W dużo przypadkach odniosłem wrażenie, iż zostały one przygotowane niezwykle starannie, dzięki czemu ich oglądanie jest bezapelacyjnie niezwykle przyjemną czynnością.

Dziadek

Posty: 12

 
Nigdy nie byłem świadomy, że tak ciekawe treści na swoim kanale może posiadać youtuber grający w gry. Wystarczy, że sprawdzicie ten kanał: https://m.youtube.com/channel/UCKXWq3EWamrAje1z5DZ15aw, aby się o tym przekonać i przyznać mi rację. Polecam sprawdzić, a na pewno się nie zawiedziecie :) Polecam.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Zawsze wydawało mi się, że youtuberzy grający w gry nie są w stanie mnie absolutnie niczym zainteresować. Okazało się zupełnie inaczej, bo teraz niczym maniak oglądam kolejne kanały :)))

atek562

Posty: 9

 
Wydaje mi się, iż każdy gracz ma zupełnie różne preferencje, a więc mogą mu odpowiadać zupełnie różne kanały, jakie traktują na temat gier. To dość logiczna i oczywista sprawa :)

Grabow12

Posty: 17

 
Spośród youtuberów moim prywatnym faworytem pozostaje Zelor, bowiem nagrywa materiały o niezmiernie mnóstwo grach, którymi osobiście wyrażam zainteresowanie. Nie da się ukryć, że każdy gracz może mieć zupełnie innego, ulubionego youtubera, którego materiały są najwyżej oceniane.

sthEn

Posty: 14

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy miałem wskazać, który youtuber grający w gry jest moim zdaniem bezapelacyjnie najlepszy. Mam kilka typów, ale chętnie czytam także o graczach, którzy przypadli Wam do gustu, bowiem pewnie warto się nimi zainteresować.

Marioleczka

Posty: 6

 
Zwłaszcza wielokrotnie oglądam vlogi, jakie prowadzą renomowani gracze. Mogę się dzięki nim dowiedzieć bardzo sporo ciekawostek, a jednocześnie praktycznych rad, jakie pozwalają zdecydowanie skuteczniej prowadzić rozgrywkę. Również Wam polecam sprawdzenie takich vlogów!

grzes3345

Posty: 19