picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie można zagrać w Hogwart ?

Gdzie można zagrać w Hogwart ?

Szukam jakiejś gry w której mógłbym wcielić się w czarodzieja. Najlepiej jeżeli będzie to gra przeglądarkowa.

mniszekk6

Posty: 11

 
Uważam, że należy niezwykle mocno unikać gier w tematyce Harrego Pottera. Z doświadczenia wiem, że są to produkcje niezwykle niedopracowane i nie oferujące praktycznie niczego co mogłoby zainteresować. Już kilka razy grałem w takie produkcje i wszystkie stają się po krótkim czasie niezwykle monotonne i niezwykle męczące.

krzemienny

Posty: 9

 
Oczywiście, że istnieją gry o tematyce Harrego Pottera. Wystarczy jedynie odpowiednio poszukać. Ja grałem w przynajmniej kilka takich produkcji, z których niektóre były bardziej, a inne mniej udane. Każda jednak na swój sposób dostarczała rozrywki i była naprawdę warta zainteresowania. Wystarczy zatem odpowiednio poszukać, aby znaleźć grę dla siebie.

Lupusx

Posty: 14

 
Z gier online o Harrym Potterze, jakie znam to jest tylko: http://hogwart-rpg.com . Moim zdaniem produkcja ta jest rzeczywiście dopracowana i pozwala na świetną zabawę poprzez długi czas. Zatem też uważam, że jak najniezwyklej pożądane byłoby postawić na zabawę właśnie w tej grze. Być może okaże się, że jest to właśnie dokładnie to czego szukałeś i będziesz mógł bardzo dobrze spędzić rzeczywiście długi czas.

legia55

Posty: 11

 
Jestem takiego zdania, że odpowiednie wybranie gry dla siebie pozwala na bardzo miłe spędzenie w niej wielu godzin. Konieczne jest jednak odpowiednie podejście do wyboru i dokonanie go w sposób naprawdę rozważny. Tylko takie działanie przekłada się na pełne zadowolenie.

Kitas

Posty: 10

 
Jestem zdania, że zabawa w grach przeglądarkowych może być naprawdę świetna dla każdej osoby. Uważam, że jak najbardziej warto postawić właśnie na tę formę rozrywki, ponieważ niesie ona za sobą mnóstwo korzyści.

labuh

Posty: 6