picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gry online, gdzie warto ?

gry online, gdzie warto ?

Hej. Znacie jakąś stronkę, gdzie znajdę gry online? Chodzi mi o gry bardziej ciekawe, w które będę mógł grać razem z dziećmi.

Mnert67

Posty: 4

 
Ja uwielbiam gry online, w których planuję i wykonuję się różne ogrody. Wiele jest takich gier i w dodatku całkowicie za darmo.

Axer19

Posty: 13

 
Ja cały czas gram w gry za darmo, w których trzeba dopasowywać ubrania. Zdecydowanie jest to gra tylko dla dziewczynek.

propek1

Posty: 5

 
Ciężko jest polecić komuś grę, jak nie wiemy jaka kategoria Cię interesuje. Mnie ostatnio wciągnęło kilka gier online.

Miki

Posty: 7

 
Moje dzieci to przepadają za grami. Na co dzień próbują grać w gry online. Jednakże ja troszkę zaczynam im zabraniać, tyle się słyszy, iż dzieci później nie mogą od komputerów się oderwać. Mogę wam polecić jedną stronkę, dla dzieci jest akurat, chodzi i dorośli znajdą coś tam dla siebie https://ogramy.pl.

zenio

Posty: 9

 
Poniektóre gry dla dzieci też kształtują dziecka mózg. Nie mówię tu o głupich grach, tylko o takich co są łamigłówkami i trzeba trochę pomyśleć.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na inne formy spędzania czasu wolnego. Coraz więcej osób uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz naprawdę trzeba uważać na dzieciaki.

gryzon

Posty: 6

 
Ja swojemu synowi pozwalam grać tylko przy mnie w gry online i jest to tylko godzinka dziennie. Wiele gier, których można znaleźć w internecie jest o zabijaniu.

luluś45

Posty: 7

 
Nie mam zbytnio czasu na granie w gry, natomiast jak przychodzi taki dzień to zazwyczaj włączać byle jaką stronkę z grami za darmo. Jeśli polecicie jakąś fajną to na pewno kiedyś z niej skorzystam.

gagurni

Posty: 10

 
Nie mam zbytnio czasu na granie w gry, ale jak przychodzi taki dzień to zazwyczaj włączać byle jaką stronkę z grami za darmo. Jeśli polecicie jakąś fajną to na pewno kiedyś z niej skorzystam.

Cybooor

Posty: 4