picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie można poczytać o grze F1 2016 ?

Gdzie można poczytać o grze F1 2016 ?

Hej, mam pytanko o f1 2016, znacie jakiś dobry download pełnej wersji na pc. Oczywiście bez konieczności rejestracji itp. :)

krotos34

Posty: 5

 
W końcu doczekaliśmy się f1 2016, na ich stronie naprawdę należałoby jest pokusić się o darmowy download. Super, bo pełna wersja pc nic nie ścina i nie ma najmniejszych problemów podczas pobierania. Właśnie o taki serwis mi chodziło, który naprawdę robi, to czym się reklamuje. Nie cierpię wkurzać się na oszustów.

miasto13

Posty: 12

 
Sprawdzony serwis z f1 2016 download pełną wersją pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Bez śmieci, bez rejestracji, zupełnie za darmo. Teraz tylko stamtąd ściągam.

labuh

Posty: 4

 
Mnie też nie udało się znaleźć żadnego dobrego serwisu z darmowymi grami, wszędzie to samo :( Jeśli chodzi o f1 2016 to szczerze wątpię, że można gdzieś znaleźć download za darmo i żeby gra w miarę działała, u mnie przy pełnej ściągniętej wersji pc wyskakiwały zaraz błędy, tak więc może będę próbował jeszcze, ale nie wiem czy to się naprawdę opłaca.

874509

Posty: 15

 
Akurat w przypadku tego serwisu też poważnie mnie zaskoczono, bowiem ściągnąłem sobie według instrukcji krok po kroku forza horizon 3. Jeśli chodzi o download to faktycznie wszystko sprawnie i szybciutko poszło. Ale najniezwyklej cieszę się z bezpieczeństwa dla naszych kompów, które tu proponują. Gra działa, a żadne dziadostwo przy okazji się nie zainstalowało.

Worms

Posty: 13

 
U mnie też ok, forza horizon 3 download na tej stronce działa. Już gram :) będę próbował reszty ofert. Podoba mi się staranie tego portalu.

Klarka34

Posty: 14

 
Miejmy tylko nadzieję, że reszta gier nie tylko f1 2016 download będzie sprawny. Na razie działają rzetelnie, mają pełne wersje pc i jest spoko, ale muszę ocenić po większej liczbie ściągnięć na kompa :)

Kasiulak23

Posty: 31

 
Tak jest niestety. Ale tutaj nie ma problemów z błędami. Ściągałem f1 2016, download działa, pełna wersja pc normalnie się uruchamia i można grać. Jak na razie nie widzę żadnych błędów, więc chyba wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

andrzejos

Posty: 7

 
Szybko i sprawnie, tak bym to ujął. Jeśli chodzi o forza horizon 3 to download nie trwa długo. Wszystko bynajmniej u mnie sprawnie poszło, a serwisowi nie mam nic do zarzucenia.

Laleczk34

Posty: 35

 
Bardzo ok przedsięwzięcie, szkoda że więcej takich serwisów nie ma jak ten, f1 2016 download z pełną wersją pc działa jak trzeba, nic nie trzeba płacić, poza tym nie ma reklam. Będę tu korzystał i polecam dalej.

Black_Riot

Posty: 18