picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Grał ktoś w bilard online?

Grał ktoś w bilard online?

Witam. Czy mógłby ktoś mi polecić ciekawą stronę i nternetową gdzie można zagrać w bilard online?

ui5609

Posty: 18

 
Cześć.

A ja oferuje żeby odwiedzić link http://bilr.pl. Ja zupełnie przypadkiem na niego trafiłam niemniej jednak myślę że warto polecić tą stronę.

Sam niezwykle długo poszukiwałem właśnie takich rozwiązań w Internecie.

kdeel32

Posty: 24

 
Dzień dobry. Ja ubóstwiam grać w bilard. myślę, że każdemu spodoba się to że może zagrać w niego w Internecie. Ja odszukałam link http://bilr.pl/kategoria/multiplayer i cały czas z niego korzystam.

To bardzo dobre i godne polecenia.

Iunae_Milt

Posty: 29

 
Dzień dobry. Widzę, że Internet daje radość zarówno młodszym jak i starszym i bardzo dobrze. Przecież to właśnie tak powinno być, że wynalazki powinny nam sprawiać radość i nam pomagać.

Morchepl

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Poszukując ciekawej strony z grami internetowymi trafiłam na link http://bilr.pl i uważam że pożądane byłoby ją odwiedzić jeżeli ktoś szuka ciekawych gier.

Olekk

Posty: 25

 
Witam. Ciekawi mnie gdzie mogłabym poznać ciekawych ludzi, nie szukam portali randkowych, chodzi mi o osoby z którymi mogłabym spędzać wspólnie wolny czas.

johny11

Posty: 19

 
Cześć. Ja także w ostatnim czasie doceniłem uroki gier internetowych. W skutek kontuzji nie mogłem się przemieszczać i okazało się że to wcale nie jest potrzebne żeby się dobrze bawić. Gry internetowe pozwoliły mi poznać naprawdę wiele osób, dzięki czemu nawiązałem bardzo dużo znajomości.

Kalunka12

Posty: 41

 
Hej. To bardzo dobry wynalazek te gry sieciowe. Dawniej podchodziłem do tego z rezerwą i się trochę naśmiewałem a teraz to na co dzień w wolnej chwili chętnie gram z obcymi graczami.

Gubomilaa

Posty: 26