picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Czy ktoś z Was grał w WWE 2K16 ?

Czy ktoś z Was grał w WWE 2K16 ?

Witam, gdzie waszym zdaniem powinienem szukać najnowszych gier do pobrania na komputer?

Babeczka

Posty: 8

 
Uważam, że wwe 2k16 to bardzo dobra gra sportowa. Ja nie znając się kompletnie na wrestlingu świetnie bawiłem się w tej produkcji przez długi czas a więc znajomość tego sportu nie jest wymagana.

Invar4

Posty: 24

 
Jeżeli chodzi o wiek Twojego syna to jak najniezwyklej dorósł on do tego aby grać w takie gry jak hitman 2016. Prawdopodobnie w innych również spotykał się on z brutalnością.

tigra32

Posty: 12

 
Zakup gry na prezent to moim zdaniem kiepski pomysł. Twój syn może w końcu pobrać sobie praktycznie każdą grę z sieci i prawdopodobnie wszystkie w jakie uwielbia grać już posiada w swojej kolekcji. Moim zdaniem jest to dobry pomysł jedynie gdy na pewno wiesz, iż Twój syn nie posiada gry a niesłychanie chciałby ją mieć.

1AdamoSk

Posty: 37

 
Oczywiście, że gry komputerowe nawet w Twoim wieku będą w stanie dostarczyć Ci mnóstwa zabawy. Jak najbardziej polecam Ci spróbować więc zagrać w któryś z nowych tytułów.

codePerformance

Posty: 17

 
Dziś gry komputerowe są tak samo interesujące jak produkcje w które można było zagrać jeszcze kilka lat temu. Jeżeli zależy Ci na dynamice to do gustu winien przypaść Ci najnowszy far cry czyli Far Cry Primal, który moim zdaniem jest rzeczywiście świetną i wartą sprawdzenia grą.

Emmm56

Posty: 19

 
Mój syn już od dawna gra w takie gry jak far cry primal czy hitman 2016 i nie był przerażony brutalnością. Uważam, że czasy się zmieniły i dzisiaj osoby młodsze również są gotowe do tego aby bawić się w tego typu produkcjach.

Mnicho56

Posty: 20

 
Jeżeli zależy Ci na bezproblemowym pobraniu gry Far Cry Primal to zapraszam Cię do skorzystania z tego linku: http://centrumdownload.pl/far-cry-primal-download-pc-pelna-wersja.

Madzia

Posty: 8

 
Jeżeli przyłożysz się do szukania to moim zdaniem bez żadnego problemu znajdziesz praktycznie każdą grę komputerową. Jak najbardziej więc polecam Ci po prostu spróbowania wielu sposobów na znalezienie Twojego wymarzonego tytułu. Ja na przykład ostatnio wpisałem frazę hitman 2016 download i pobrałem tę produkcję.

FFelxus

Posty: 33

 
Heroes III HD to tak faktycznie kultowa już trójka natomiast w nowej szacie graficznej. Moim zdaniem więc zabawa w tej produkcji jest jeszcze lepsza i zdecydowanie Ci ją polecam jeżeli lubisz tego typu gry i podobała Ci się legendarna już w tym segmencie gier trójka.

fuey

Posty: 18