picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Escape the room

Escape the room

Hej, ktoś słyszał o escape the room, gdzie można pobawić się w ten sposób. Podobno jest ekstra.

edmund

Posty: 7

 
Nasz gliwicki escape the room proponuje franczyzę. Zastanawiam się czy nieraz nie skorzystać. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

Krzyś23

Posty: 24

 
Byłam w pokojach zagadek na śląsku i naprawdę jest ekstra. Są emocje, których nie da się do niecnego innego porównać. Z jednej strony wiesz, że nic Ci nie grozi, bo to tylko zabawa, z drugiej można się nieźle wkręcić:) Polecam.

agdb1301

Posty: 33

 
Też myślałam nad tym, żeby zająć się takim biznesem. Na stronie pokoje zagadek śląsk http://www.openthedoor.net.pl/oferta/5 można zapoznać się z ofertą franczyzy. Pomysł jest jak pamiętam z Wiednia, u nas w Gliwicach chyba tylko, można więc działać. Dopóki nie ma tego dużo pewnie będzie się dobrze kręcić.

Dax90

Posty: 23

 
No niezmiernie się raduję, iż w końcu i u nas doczekaliśmy się tak przedniej rozrywki. Myślałem już, iż nikt nie wpadnie na taki pomysł, który kiedyś sam wyczaiłem za granicą. Niezmiernie wspaniała kreatywnie spędzona godzinka ze znajomymi pobudza do dalszego poczynania. Ekstra, ekstra pokój zagadek więc polecam. Swoją drogą jak na nasze studenckie budżety nie jest drogo:)

Krzyhmoin

Posty: 16

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, natomiast do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, że u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

DiD3K

Posty: 16

 
Dla tych, którzy planują swój biznesik proponuję escape the room franczyzę. To świetna sprawa dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i w dodoatku dochodowym. Klientów z całą pewnością nie zabraknie:) Wiem coś o tym, więc polecam działać.

kombo87

Posty: 12

 
Byłam w pokojach zagadek na śląsku i rzeczywiście jest ekstra. Są emocje, których nie da się do niecnego innego porównać. Z jednej strony wiesz, że nic Ci nie grozi, albowiem to tylko zabawa, z drugiej można się nieźle wkręcić:) Polecam.

2findme2

Posty: 17

 
Przyłączam się do polecających escape rooms Miałem okazje być w nich, we wszystkich. Kumple zorganizowali voucher, świetna sprawa. Takich pomysłów powinno być więcej. Korzystałbym ze wszystkich. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem. Każdemu się spodoba, na pewno. Chyba nie ma osób, którym by taka gra nie pasowała.

TomekK

Posty: 9

 
Pierwszy real life escape game powstała w Wiedniu, ale my też możemy cieszyć się swoim rodzimym pomysłem. W Gliwicach są już trzy pokoje. Wejdźcie sobie na ich stronkę i sami zobaczcie, z czym to się je. Byłam i polecam, nie ma sobie równych.

Sylfa

Posty: 20