picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gra dla dzieci

Gra dla dzieci

Witam serdecznie.

Moje dziecko bardzo chce mieć psa, ale niestety aktualnie nie jesteśmy wstanie spełnić tego marzenia. Czy w sieci istnieje jakaś gra która pozwoli dziecku opiekować się własnym pupilem ?

Proszę o pomoc !

NEO-klara

Posty: 25

 
Dobre wrażenie na mojej córce zrobiła gra http://www.modeldoggy.com. Tworzysz w niej od podstaw psa, wybierasz rasę, wygląd, dodajesz gadżety, robisz zdjęcia, itp. Można też rywalizować w konkursach z innymi użytkownikami lub komunikować się z nimi. Jak się dziecku mocno spodoba są też funkcje płatne i serwis VIP. Dobra sprawa w zastępstwie prawdziwego czworonoga.

Jak się dziecku znudzi nic nie tracisz.

234_9867

Posty: 35

 
Sprawdź najpierw, jak dziecko podchodzi do odpowiedzialności w interaktywnym środowisku, a dopiero później zastanawiaj się nad faktycznym zakupem psa.

Jarciow3

Posty: 23

 
Kupiłam psa mojemu dziecku, ale nie miał kto się nim zajmować i musieliśmy dziadkom oddać. Drugi raz tego błędu bym nie popełniła. Zamiast tego o wiele lepiej zainwestować w jakąś interaktywną grę z funkcją opieki nad pupilem.

Bebikooo

Posty: 23

 
Ja się z synem opiekujemy na zmianę wirtualnym czworonogiem. Kupujemy mu akcesoria, karmimy, itp. Taki wspólny projekt :)

przyznam, że mocno mnie wciągnęło :)

Ron

Posty: 14

 
A po co ci normalny pies, skoro możesz zainwestować trochę pieniędzy w wirtualnego czworonoga i zapewnić dziecku dodatkowy rozwój, bez twojej straty czasu?

anop33

Posty: 25

 
Jak się dziecko uprze na psa to często nie ma innej możliwości niż jego zakup. Mi całe szczęście znajoma poleciła opiekę nad wirtualnym pupilem i się sprawdziło.

kwinto

Posty: 38

 
Dla dzieci od sześciu lat poleca się najbardziej takie gry, jak ModelDoggy.

Na tym serwisie smyk może opiekować się własnym pupilem. To rozwiązanie przydatne dla rodziców, którzy nie chcą kupić prawdziwego psa z różnych przyczyn.

pg6312

Posty: 30

 
Zawsze marzyłam o psie i jakoś nie było nigdy okazji, żeby go kupić. Teraz już jako dorosła osoba gram sobie z przyjaciółkami w wirtualnego psa :) Na niektórych portalach da się rywalizować o porządne nagrody.

KaśkaZ

Posty: 21

 
Mój ośmioletni syn poznał ostatnio interaktywną grę, gdzie można zarządzać własnym psem i już nie chce żywego stworzenia :) Zakochał się w komputerowym odpowiedniku.

Mi to na rękę :)

FalaSmiechu

Posty: 23