picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Piwo Kraków

Piwo Kraków

Witam !!!

Poszukuje fajnego miejsca w Krakowie gdzie można spokojnie napić się piwa Słowackiego ? Czy ktoś był w takim miejscu, jeśli tak to proszę o wskazanie lokalizacji.

Dobus56

Posty: 20

 
Znam się trochę na piwach. Kiedyś byłem na degustacji i nauczyłem się rozpoznawać jakość. Chodzi głównie o przejrzystość i brak mętności. Według mnie w Krakowie bezbłędna pod tym względem jest pijalnia piwa Beergallery Luxury, na ul. Tomasza 30. Specjalizują się w piwkach belgijskich.

Super smakowo, a i ceny do przyjęcia.

Batiatus12

Posty: 40

 
Polecam obszar rynku głównego, ul. Dominikańską. Na pewno szybko znajdziesz dobrą pijalnię piwka.

zoferek

Posty: 35

 
Na mapie piwa Kraków się mocno wybija. Sporo lokali zauważyło, że opłaca się ściągać niszowe marki z zagranicy i współpracować z krajowymi producentami. O wiele niższa cena, a smak bezbłędny.

ZaNK3R

Posty: 21

 
Najlepsze w Krakowie piwka leją na Starym Mieście. Z Akademii Muzycznej zawsze się zatrzymujemy na ul. św. Tomasza 30. Jest dobre miejsce do dyspozycji. Możesz przetestować.

Dinker5

Posty: 15

 
Jeżeli lubisz piwa belgijskie polecam ci knajpkę Beergallery na ul. Tomasza 30 w Krakowie. Posiadają w ofercie ponad 150 piw i gwarantuję, że jak zabierzesz tam znajomych lub dziewczynę nie zawiedziesz się. Pod względem wystroju i atmosfery super. Wyskakuję tam bardzo często po pracy na chwilę relaksu. W lokalu jest też internet ;)

Lux-Mark

Posty: 36

 
Zagadaj do kogoś, kto mieszka w Krakowie. Będziesz miał od razu najlepszy zestaw pubów, chociaż przyznam, że trudno trafić na człowieka, który pije coś innego niż standardowe browary kompanii.

idzepeto

Posty: 30

 
Smak piwa nie zależy tylko od marki, ale też optymalnego przechowywania. Według mnie powinieneś przetestować kilka knajp. W Krakowie dużo się dzieje na rynku głównym. To prawdziwa oaza studentów i młodych ludzi odpoczywających po pracy ;)

Skoro tam chodzą jakość musi być spora.

Zdrówko87

Posty: 22

 
Szkoda, że cały czas spotykam się z marną jakością piw kompanii piwowarskiej. Jakoś trudno mi się do nich przekonać. Teraz lokale powinny się specjalizować w piwkach europejskich lub polskich. Powrót do rodzimych tradycji dobrze wróży.

Aarus24

Posty: 41

 
Radziłbym sięgnąć po recenzje lokali w Krakowie chociażby na stronie tripadvisor. Korzystam i jeszcze nigdy się nie zawiodłem po przeczytaniu opinii.

ekjynio

Posty: 20