picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

lombard warszawa, gdzie warto ?

lombard warszawa, gdzie warto ?

Poszukuje lombardu w Warszawie, który bierze pod zastaw sprzęt AGD i RTV. Znacie kogoś, kto się tym zajmuje?

olidaks

Posty: 1

 
Interesowałem się skupem złota w Warszawie i znalazłem firmę https://lombardwroclawska.pl/skup-zlota, która wydaje mi się być najlepsza. Porównywałem różne stawki za gram złota i nikt inny tak wysokich nie miał. Według mnie warto z nimi współpracować.

derums3

Posty: 3

 
Byłem ostatnio w lombardzie na Bemowie i dali mi naprawdę dobrą stawkę za sprzęt AGD. Warunki też mają bardzo dobre, dlatego następnym razem jak będę w potrzebie to też do nich pójdę. To akurat była bardzo pilna sprawa i innego wyjścia nie było jak lombard.

Modniś

Posty: 7

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

woo_oow

Posty: 2

 
Lombardy cały czas są popularne, bo niestety, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Oni udzielają dobrych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na lepsze dla mnie.

turysta00

Posty: 8

 
Widziałem gdzieś skup złota w Warszawie, który miał wyższe stawki za gram niż niejeden jubiler. Znajoma właśnie tam sprzedała własne pierścionki, albowiem wyszły z mody i tylko leżały, a złoto teraz rzeczywiście bardzo drogie.

Jacuś

Posty: 5