picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Akcesoria łazienkowe

Akcesoria łazienkowe

Witajcie, chciałabym zakupić jakieś eleganckie ozdoby świąteczne, w końcu święta za pasem i trzeba jakoś udekorować domostwo.

W jakim sklepie dostanę coś w tym stylu?

Morchepl

Posty: 25

 
Dużo praktycznych rzeczy do domu oferuje firma http://swiat-agd.com.pl. Mają dużo stałych klientów i praktycznie same pozytywne komentarze po transakcjach. Ja tutaj zamawiałem już kilkukrotnie.

Raz serwis kawowy, drugi raz kosmetyki, a ostatnio zdarzyło mi się sztućce tutaj fajne znaleźć.

b.one

Posty: 27

 
Mnie by się przydała nowa patelnia. Stara jest już tak zadrapana, że strach na niej smażyć. Ponoć to w ogóle niebezpieczne, bo się jakieś metale uaktywniają jak nawierzchnia jest porysowana.

rolniki

Posty: 40

 
Warto przejrzeć sobie ofertę serwisu swiat-agd.com.pl.

Sklep jest dobrze znany allegrowiczom, mają nawet tytuł super sprzedawcy. Dość często robię tutaj zakupy. Ostatnio zamawiałem chemię do sprzątania, a wcześniej robiłem spore zamówienie na pudełka z tworzyw sztucznych.

Qumer45

Posty: 22

 
Nie wiem jak tam z innymi rzeczami, ale rewelacyjne serwisy szklane można dostać w sklepie http://swiat-agd.com.pl. Kupowałam na prezent urodzinowy dla kuzynki! Sam sklep rzetelny, z tego co pamiętam mają kilkanaście tysięcy pozytywów na allegro, więc marka zaufana.

Demons

Posty: 24

 
Dużo potrzebnych w domu rzeczy znalazłam na http://swiat-agd.com.pl.

Kompleksowo zaopatrzony sklep. Od noży kuchennych, poprzez zastawy, a kończąc na pudełkach z tworzyw sztucznych. Wszystko w jednym miejscu, jak dla mnie super opcja.

Uleczka23_23

Posty: 39

 
Do kuchni takie pudełeczka na przyprawy bym chętnie zamówiła gdzieś. Taka mała rzecz, a bardzo ułatwia życie:P

Może ktoś się orientuje gdzie można takie dodatki kupić?

Francuzik3

Posty: 30

 
Można znaleźć kilka niezłych sklepów z takimi rzeczami, ale trzeba troszkę poszukać. Na pewno sprawdź sobie, czy mają na stronie jakieś komentarze od klientów. Niektóre sklepy mają taką informację.

Jamruzek3

Posty: 26

 
Cześć.

Sam jestem zainteresowany nowymi garnkami i szukam jakiegoś dostawcy agd...Już coś tam sprawdzałem i można na jakieś całkiem nieźle wyposażone sklepy trafić. Ciekaw tylko jestem jak wygląda obsługa, czas dostawcy itd.

komspid

Posty: 44

 
Był taki jeden serwis z agd w necie...ale adresu stronki sobie za nic nie odtworzę. W każdym razie mieli tam praktycznie wszystko i to w fajnych cenach.

Demir56

Posty: 23