picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Nawigacja GPS

Nawigacja GPS

Cześć, kupuję kolejny raz GPS, ale jakoś do tej pory nie mogłem trafić z technologią. Szukam nawigacji, która sprawdzi się w długich trasach. Przydałby się moduł do wykrywania informacji o korkach i innych zawirowaniach w ruchu drogowym.

Czego wy na co dzień używacie?

roudee

Posty: 18

 
Nie kupuj najtańszych nawigacji, bo jak je zainstalujesz i wpadniesz w dziurę to mogą się uszkodzić. Realnie tak już raz miałem. Zupełnie nie dopasowałem uchwytu.

1AdamoSk

Posty: 37

 
Najwięcej pozytywnych opinii odnośnie sprzedaży nawigacji samochodowych zgarnia na rynku http://www.alga-shop.pl. Ich GPS stawia na widoczność, powiązanie wielu opcji mapy i wysoką multimedialność. Kupiłem w promocji za około 400 zł model Alga Prima HD BT TMC i przyznam, że lepszej nawigacji nie miałem.

Przede wszystkim opis techniczny zgadza się z rzeczywistością. Nie ma żadnych przekłamań.

Aweeee

Posty: 40

 
Hej, sprawdź czy na mniejszych trasach nie wystarczy Ci nawigacja samochodowa z lepszego telefonu. Możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.

PiSi

Posty: 27

 
Z nawigacją ekonomika jazdy mi się poprawiła o kilkanaście procent miesięcznie. Nawet najtańsza robi wiele dobrego.

b.one

Posty: 27

 
Moim zdaniem, jak masz dobrą nawigację samochodową to w kosztach paliwa ją odrobisz. Tylko dobre mapy sobie zainstaluj.

Tatusiek4

Posty: 29

 
Jak na razie pod względem płynności działania oferta www.alga-shop.pl jest bezkonkurencyjna. Mają procesory 800 MHz. Mapki odpalają się z karty bez żadnych opóźnień, a jak poszukasz w ich sklepie to lekko ponad 500 zł kupisz nawigację samochodową z kamerką wspomagającą cofanie.

Wymieniamy się z żoną samochodem i jeszcze nigdy nie miała kłopotów ze sprzętem, a to już wiele mówi o jakości i prostocie obsługi ;)

Oleczka1

Posty: 29

 
Sprawdzałem w testach różne nawigacje i teraz rządzi na rynku Alga Prima HD BT TMC. Średnia ocena branżowa waha się od 4.5-5. Zainwestowałem, a teraz potwierdzam, że urządzenie warte swojej ceny. Zaskoczyła mnie płynność czytania map i dobre nagłośnienie.

Na luzie też neta podepniesz, bo jest Bluetooth DUN. Odpalam sobie na nawigacji LiveDrive i wysoko sobie cenię pomoc techniczną. Kupisz na www.alga-shop.pl w granicach 500 zł.

sttachu4

Posty: 31

 
Weź pod uwagę podłączenie do internetu razem z nawigacją. Jak będziesz miał wątpliwości, co do wskazań planowanej trasy zawsze możesz dokonać aktualizacji. Niestety u mnie się tak często zdarza, a jeżdżę głównie po Europie Wschodniej.

Fogulec

Posty: 39

 
Lepiej kupuj nawigację na Windowsie, bo bez problemu sobie wszystko skonfigurujesz i wgrasz dowolne mapy, a to już coś, biorąc pod uwagę rosnącą ilość darmowych materiałów.

Pipolek3

Posty: 32