picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

naprawa pasów bezpieczeństwa

naprawa pasów bezpieczeństwa

Mam uszkodzone pasy w samochodzie, szukam jakieś firmy, która się zajmuje naprawami i będzie mogła się podjąć takiej naprawy. Ogólnie będzie chyba cały mechanizm do naprawy z napinaczami. Jeśli ewentualnie kogoś pod tym kątem możecie polecić kto będzie w stanie taką naprawę wykonać to dajcie znać.

matckhew

Posty: 1

 
Ja zajmuje się naprawą poduszek po wystrzeleniu czy pasów i chętnie pod tym kątem współpracuje z ofertą www.serwis-pasow.pl. Mają świetnie wyposażony sklep, w którym można kompleksowo kupić części do różnych pojazdów, w tym właśnie bardzo dobry wybór między innymi jeśli chodzi o dostępność części do pasów w różnych autach i do tego również dobra oferta jeśli chodzi o elementy poduszek powietrznych.

Marioleczka

Posty: 9

 
Najważniejsza będzie jakość dokonanej naprawy jeśli chodzi o samochody i takie elementy jak pasy bezpieczeństwa, bo musisz się liczyć z tym, żę to jednak taki element, który ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa jeśli chodzi o jazdę samochodem więc będzie trzeba rozsądnie wybierać takie produkty.

Rico

Posty: 3

 
Zasadniczo jeśli chodzi o poduszki to świetną bazę części do ich naprawiania ma firma Serwis Pasów (www.serwis-pasow.pl). Możesz ewentualnie z nimi próbować się kontaktować i zapytać o to czy do twojego auta uda się dopasować części potrzebne do naprawy poduszki. Baza jest u nich spora i kompletna więc myślę, że dopasują również dla Ciebie odpowiednie części.

Yuri20

Posty: 7

 
Ja naprawiałem auto po wypadku i jeśli chodzi o wystrzelone poduszki to korzystałem z oferty firmy Serwis Pasów (www.serwis-pasow.pl). Mają kompleksowo przygotowaną ofertę jeśli chodzi o pasy i jeśli ktoś będzie się chciał zdecydować na naprawę pasów to warto z ich oferty skorzystać. Można też do nich wysłać i po zrobieniu odsyłają gotowe do montażu pasy.

Gucio

Posty: 5

 
Zasadniczo jeśli chodzi o naprawę pasów to można skorzystać opcji wysyłkowej do firmy Serwis Pasów (www.serwis-pasow.pl). Zajmują się pasami praktycznie w każdym modelu i mają kompleksowo dostęp do świetnych części więc myślę, że na spokojnie będą mogli się także twoim autem zająć i dokonają naprawy. Więc jak nie masz nikogo kto mógłby się takiej naprawy podjąć to staraj się z nimi skontaktować.

olimber

Posty: 15

 
Jeśli masz kogoś kto będzie w stanie przywrócić poduszki do życia, ale potrzebujesz tylko części to polecam sklep prowadzony przez Serwis Pasów (www.serwis-pasow.pl). Świetna baza jeśli chodzi o części do poduszek, w tym między innymi wszystkie potrzebne części jeśli chodzi o sterowniki srs więc kompleksowa naprawa poduszek stanie się faktycznie możliwa.

Fifeczek2

Posty: 14

 
Przy poduszkach musisz mieć pewność, że części będą odpowiednio dopasowane do auta i z tym czasami jest problem. Jeśli chodzi o takie naprawy to polecam się skontaktować ze sklepem prowadzonym przez www.serwis-pasow.pl. Mają kompleksową ofertę jeśli chodzi o części do poduszek wiec możliwe, że dopasujesz odpowiednio dla siebie. Pomocni ludzie, którzy chętnie podpowiadają również po jakie części trzeba sięgnąć do danego auta.

warter88

Posty: 4