picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

redaktor-online.pl opinie

redaktor-online.pl opinie

Szykuję się powoli do pisania pracy licencjackiej, ale nic mi nie przychodzi do głowy, mam też słabe przygotowanie, jeżeli chodzi o poszukiwanie pozycji książkowych. Czy jest szansa, że ktoś, nawet za kasę mi napisze konspekt i wymyśli po prostu temat, skompletuje literaturę, doradzi, żebym mogła sobie spokojnie później ogarniać?

Miki789

Posty: 1

 
Bardzo przejrzysty portal do zamawiania praktycznie każdej formy naukowej https://www.redaktor-online.pl/, a już nie wspominam, że nawet rozumieją, co to jest esej naukowy. A to bardzo, a to bardzo rzadkie do znalezienia, żeby ktoś umiał sporządzić dość szybko. Mi nawet pomagał redaktor po skończeniu studiów w przygotowaniu rozbudowanego listu motywacyjnego do poważnej korporacji. Tam jest masa, po prostu masa możliwości, a redaktora wybierasz po ocenach. Wszystko na czas, oryginalne, sformatowane. Można z automatu właściwie przesyłać na uczelnię, czy gdzie chcesz.

Klakier

Posty: 2

 
No właśnie tam naprawdę nie ma osób z przypadku. Jak jakiś redaktor dostanie w rankingu gorsze oceny to po prostu nie zarobi, proste, więc każdy dba o poziom i nastawia się na spełnienie oczekiwań klienta. Dla mnie spoko sprawa.

edmundzio

Posty: 8

 
Zamów sobie po prostu bezpłatną próbkę pracy, bo tam czytałem, że można. Też jestem zainteresowany mocno taką współpracą. Oszczędzi mi masę nerwów. Zgłaszasz się do kilku redaktorów po próbkę i selekcjonujesz, kto mniej więcej Ci odpowiada.

warter88

Posty: 9

 
Też nie widzę już nic złego w ułatwianiu sobie życia na studiach, szczególnie na niektórych kierunkach. I tak studenta się nie szanuje, ani poświęceń. Nikt tej pracy nawet nie czyta, tak naprawdę. Ona musi być po prostu unikalna, szkoda własnego czasu. Zlecasz i odbierasz gotowca, dla mnie to proste.

labuh

Posty: 8

 
Nawet inżynierskie piszą, więc dla mnie to naprawdę już wysoki poziom. Grunt to wiedzieć, czego potrzebujesz, jakiego wzoru i inspiracji. Ja sam miałem pustkę, w ogóle nie ogarniałem, w jaki temat mogę wejść z naukowego punktu widzenia i tam faktycznie redaktor mnie naprowadził. Nawet pod takie coś warto się komunikować.

piekniśś

Posty: 2