picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

odzież patryjotyczna

odzież patryjotyczna

Z kumplami tworzymy amatorską strefę kibica, docelowo powiązaną z wyjazdami zagranicznymi na mecze. Pojawił się temat wyróżnienia wszystkich członków odzieżą patriotyczną, ale do tej pory miałem kiepskie doświadczenia z jakością nadruku, więc może coś sensownego mi podpowiecie?

Eleg234

Posty: 1

 
Też mnie bardziej interesuje indywidualne zamówienie. Dobrze, że obsługują. Widziałem kilka inspiracji i chyba już znam kierunek :) Dzięki za wskazówkę.

AGDDDy1

Posty: 9

 
Jak widzę odzież patriotyczna nie wychodzi z mody i podbija serca kolejnych pokoleń :) I dobrze, w tych czasach to obowiązkowa sprawa.

golll45

Posty: 14

 
Zamawiaj coś zgodnie z preferencjami, jak prowadzisz klub sportowy, czy coś podobnego https://www.facebook.com/imperiumPL/. Można zlecić, albo nawet się zainspirować gotowymi wzorami w ich galerii dotychczasowych realizacji. To jeden z najwyżej ocenianych sklepów z odzieżą patriotyczną, coś na poziomie 99% z plusem.

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Też właśnie preferuję wzory patriotyczne delikatnie rozmieszczone, a nie tak mocno rzucające się w oczy. Trzeba ze smakiem do projektowania takiej garderoby podchodzić.

Oct714

Posty: 11

 
Patriotyzm wygasa w narodzie tak szczerze mówiąc, a niektórzy się śmieją z odzieży patriotycznej, ulicznej, kibicowskiej, a to jednak krok w dobrym kierunku, żeby się integrować we wspólnych wartościach.

mobista

Posty: 6

 
Potwierdzam, masa ludzi ich na FB komentuje, biorą udział w fajnych projektach, dzielą się inspiracjami. Ten sklep znam od dawna. Konkurencja się od nich uczyła można powiedzieć.

Czarek

Posty: 3

 
Pamiętaj, żeby dobrze dopasować do sylwetki, a nie jakiś większy rozmiar, bo fatalnie wygląda. Zastanawiam się, czy jest ewentualnie opcja szybkiej wymiany?

Wraczki333

Posty: 7

 
Zazwyczaj chodzi o wzornictwo po prostu, bo nieco inaczej wygląda uliczne, a inaczej patriotyczne. Tylko tym tak naprawdę się różni, a nie jakością materiału.

Grażyneczk223

Posty: 31

 
Przeglądałem, naprawdę super i podoba mi się spójny motyw graficzny odzieży dla całej rodziny.

Budowlaniec

Posty: 8