picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

pranie tapicerki kościan, jaka firma ?

pranie tapicerki kościan, jaka firma ?

Mieszkam w Lesznie i chciałbym zlecić wypranie tapicerki na kanapie firmie, która jest do tego bardzo dobrze przygotowana. Kogo polecacie?

Robuś

Posty: 1

 
Nie mam jakiś większych zabrudzeń na meblach tapicerowanych i jak na razie zwykła chemia mi pomaga. Jeśli już tak nie będzie to wtedy poszukam jakieś firmy. Mam nadzieje, że takie usługi nie są drogie, bo moja stara kanapa już za wiele nie jest warta.

namok

Posty: 4

 
Według mnie praniem mebli powinna się zajmować firma, która ma bardzo duże doświadczenie. Znajomy mówił, że w miejscowości Kościan jest ktoś, kto się tym zajmuje. Przyjeżdżają i piorą wszystko, co tylko chcemy.

wiesław11

Posty: 10

 
Miałem problem z tapicerką, ale odnalazłem firmę, która przyjechała i wszystko wykonała. Zabrudzenia, jakie od lat były na kanapie wreszcie zniknęły.

BoGGo

Posty: 18

 
Miałem problem z tapicerką, ale znalazłem firmę, która przyjechała i wszystko wykonała. Zabrudzenia, które od lat były na kanapie wreszcie zniknęły.

StaryChemik

Posty: 8

 
Nie mam jakiś większych zabrudzeń na meblach tapicerowanych i jak na razie zwykła chemia mi pomaga. Jeżeli już tak nie będzie to wówczas poszukam jakieś firmy. Mam nadzieje, że takie usługi nie są drogie, albowiem moja stara kanapa już za wiele nie jest warta.

Kitas

Posty: 14

 
Od dawna usługami karcher zajmuje się firma https://www.panjaga.pl i do nich się zgłaszam. Obsługują wiele miast w tym Śrem, wobec tego należałoby się z nimi skontaktować. Pomogą nam w doczyszczeniu mebli czy tapicerki w aucie.

1eustachy4

Posty: 7

 
Najlepiej znaleźć firmę, która ma sprzęt, chemię i doświadczenie. Takie połączenie każdemu z nas podczas prania daje pełną gwarancję wysokiej, jakości wykonania prac.

alliknet5

Posty: 7