picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Nagłośnienie imprez

Nagłośnienie imprez

Witam !!!

Poszukuję bardzo dobrego nagłośnienia na imprezę którą organizuję. Zależy mi aby zajęła się tym firma która na co dzień ma do czynienia z tym formatem.
Proszę o sugestie.

gregBard

Posty: 16

 
Poradź się firmy http://www.re-mix.pl z Warszawy. Współpracują z wieloma, bardziej znanymi klubami i często rozstawiają sceny w Polsce. Możesz u nich wynająć też telebimy i otrzymać darmowe nagranie wydarzenia w celu późniejszego promowania twojej oferty. To według mnie nowoczesna perspektywa powiększenia stopy zwrotu z organizacji imprezy.

Klarawaw3

Posty: 39

 
Na http://www.re-mix.pl znajdziesz świetną ofertą nagłośnienia.

Oni nie stawiają na wielkie kolumny, ale właśnie na sprzęt wysokiej jakości, stosunkowo niewielki, profesjonalnie działający w każdych warunkach i prosty w przenoszeniu. Koszty całej imprezy dzięki temu obniżą się, a wynajęcie kosztowo wypada korzystnie, im dłużej z niego korzystasz.

Poleczk34

Posty: 20

 
Najważniejsze cechy systemu nagłośnienia to mobilność (niska waga) i prostota podłączenia oraz obsługa długoterminowa, bez szwanku.

Aweeee

Posty: 40

 
Cenię sobie teraz najbardziej systemy działające bezprzewodowe. Są znacznie prostsze w przenoszeniu oraz zwykłej eksploatacji.

Jamrozyy

Posty: 34

 
Postaraj się przynajmniej o dwa dni imprezy, jeżeli wynajmujesz i konfigurujesz sprzęt. Wyjdzie ci trochę taniej.

eXathloc

Posty: 35

 
Nie polecam ci pojedynczych wykonawców, bez bazy serwisowej i referencji. Szukaj kogoś kto obsługiwał imprezy artystów zagranicznych. To zawsze w branży wróży o znakomitej jakości.

roudee

Posty: 18

 
Część rzeczy możesz sam kupić, a później zlecić tylko ich konfigurację. Będzie sporo taniej w ogólnym rozrachunku.

2findme2

Posty: 24

 
ynajmowaliśmy w klubie partyjnym nagłośnienie i scenę przez http://www.re-mix.pl i praca została wykonana na najwyższym poziomie. Nie było żadnych wad technicznych, niemiłego szumienia, itp.

Spotkanie organizowaliśmy w pomieszczeniu zamkniętym. Było około 200 osób. Nikt nie narzekał na jakość głosu. Z ostatniego rzędu sali robiono notatki na bieżąco.

treqwblaa

Posty: 35

 
W Warszawie działa firma http://www.re-mix.pl. Miałem przyjemność współpracowania z nią przy okazji zarządzania targami reklamowymi, na których było w hali rozstawionych kilka scen. Nagłośnienie i dodatki multimedialne bez zarzutu. Posiadają ekstremalnie krótkie terminy realizacji, biorąc pod uwagę branżowy standard.

HaNzo

Posty: 40