picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ioannes Paulus II Pretiosus Electrum

Ioannes Paulus II Pretiosus Electrum

Witam !!!

Poszukuje ciekawych monet do mojej kolekcji. Teraz by mi zależało na monetach odnośnie kanonizacji Jana Pawła II. Czy znacie jakieś fajne źródło.

Z góry dziękuję.

@rebk67

Posty: 27

 
Unikaj podejrzanych katalogów, które teraz można spotkać w skrzynkach pocztowych. Ostro się zawiedziesz. W mennicy najszybciej znajdziesz to, czego szukasz.

vokalek

Posty: 20

 
Numizmatyka to teraz jedna z najbardziej polecanych inwestycji. Przewiduje się, że stopy zwrotu z monet papieskich mogą osiągnąć prawie sto procent. Teraz, przed kanonizacją, co też potwierdza branża jest najlepsza pora na dokonanie rozsądnego zakupu.

Adam 105

Posty: 25

 
Powiem wam, że na monetach z papieżem Janem Pawłem II już mam ogromny zysk, a po kanonizacji będzie szaleństwo zakupowe. Przed pewnie też. Teraz jest najlepsza pora na stosunkowo tanią transakcję.

Wiele ludzi nie widzi jeszcze tego potencjału.

sooya

Posty: 21

 
27 kwietnia kanonizacja Jana Pawła II, a świat numizmatyki oszalał na punkcie symboliki papieskiej. Teraz jest bardzo modna i jeszcze można pokusić się o promocje oferowane podczas przedsprzedaży monet.

Marcelek2

Posty: 21

 
Na stronie http://www.mennicapapieska.pl dostaniesz motyw przewodni z papieżem Janem Pawłem II, do tego monety ozdobione wręcz niezniszczalnymi diamentami.
Próby złota i srebra najlepsze na rynku. Nie da się stracić na takim zakupie. Uwierz, że branża numizmatyczna już się nie może doczekać nowych emisji. Jeszcze lepszych grafik na monetach nie widziałem, a w branży siedzę od pięciu lat.

anop33

Posty: 25

 
Kolekcje numizmatów z Janem Pawłem II są w Polsce bardzo doceniane przez kolekcjonerów.

Nawet jak wydasz trochę więcej pieniędzy to i tak będziesz mógł później na tym fakcie zarobić. Poza tym teraz mennice posługują się wysoką jakością materiałów, więc nie ma ryzyka zniszczenia produktu.

Lamusek2

Posty: 31

 
Nie daj się tylko oszukać na różnych aukcjach lub na podejrzanych ogłoszeniach. Lepiej zainwestuj kontakt z profesjonalną mennicą.

Będziesz miał jakość potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami.

Thaniell

Posty: 19

 
Poszukaj u kolekcjonerów monet lub medalików z Janem Pawłem II. Teraz może trafisz coś ciekawego, bo niektórzy pasjonaci wymieniają stare kolekcje na nowe dotyczące najbliższego terminu kanonizacji.

arko1916

Posty: 34

 
Powinieneś poprosić jakiegoś pasjonata o pomoc. W numizmatyce niestety, jak zobaczą, że nie znasz się na rzeczy zaproponują ci niezbyt efektywne cenowo rozwiązanie. Jak zamierzasz zrobić tylko prezent zastanów się nie tylko nad samą monetą lub innym numizmatem, ale też nad opakowaniem i całą otoczką podarunku. Teraz wychodzi sporo pamiątek związanych z Janem Pawłem II i łatwo dać się nabrać na podejrzaną wartość.

Sugerowałbym kontakt z mennicą wyspecjalizowaną w tej kategorii.

MagikP322

Posty: 30