picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesja nad morzem, u kogo ?

sesja nad morzem, u kogo ?

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, którą wykona ktoś z bardzo dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

djramu

Posty: 2

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

gregcie@

Posty: 16

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Mnicho56

Posty: 20

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

Black_Riot

Posty: 9

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, zatem polecam wszystkim. Kosztuje to troszkę, natomiast efekt jest po prostu super, zatem nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Lupusx

Posty: 8

 
Uwielbiam morze, wobec tego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, lecz jeżeli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Michaś

Posty: 7

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

derums3

Posty: 3