picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Transport niskopodwoziowy

Transport niskopodwoziowy

Ma ktoś może namiary na firmę, która obsługuje przeprowadzki hal produkcyjnych? Musi to być ktoś, kto ma własne rolki transportowe i koniecznie wózki widłowe wraz z operatorami!

norBoro

Posty: 18

 
Nie kojarzę w sumie jakiejś dobrej ekipy z takiej branży. Zwykłe przeprowadzki, takie meblowe to już bym prędzej wiedział kto dobrze robi.

anop33

Posty: 25

 
Bez pomocy to sobie ja też nie poradzę z przetransportowaniem kilku maszyn budowlanych. W sumie nie ma ich tak dużo, ale taka zagęszczarka pół tonowa, do tego kilka skoczków, traktorki...

Krzychoo

Posty: 30

 
Najlepiej to byłoby mieć swój samochód i swoje podnośniki, żeby to samemu ogarnąć. Byłoby taniej...no a tak to niestety trochę zapłacisz.

raptofil

Posty: 18

 
Mile pamiętam kontakt z panami, którzy reprezentowali firmę http://www.fortrans.pl. Rozstawili maszyny w hali dokładnie tak jak sobie życzyłem. Operatorzy wózków widłowych o udźwigu 10 ton sprawdzili się świetnie.

ZaNK3R

Posty: 21

 
Gdzieś w notatkach mam kontakt do jednej dobrej firmy tego typu, ale to poszukam i jeszcze tutaj napiszę. Bo to prawdziwe archiwum do przekopania mam :)

Jamrozyy

Posty: 34

 
Powiem tylko tyle – takie przenoszenie maszyn to najgorsza rzecz jaka może spotkać przedsiębiorcę:P Już Ci współczuję...pamiętam swoje nerwy i stres.

Kruczek23

Posty: 41

 
Myślę, że sprawdzi się ekipa www.fortrans.pl.

Miałem z nimi przyjemność przy okazji transportu całej linii produkcyjnej z jednego zakładu do drugiego. Nie sądziłem, że taką operację da się tak szybko i łatwo przeprowadzić. Okazało się, że się da :P

apepsi1983

Posty: 28

 
Warto zapłacić nawet trochę więcej, ale mieć pewność, że wszystkim się zajmą jak należy. Załadunek, rozstawienie we właściwym miejscu, transport...żeby to mieli wszystko w ofercie.

Klareczek

Posty: 27