picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Targi wirtualne

Targi wirtualne

Natknąłem się ostatnio w sieci na reklamę – systemów targów wirtualnych. Trochę poczytałem na ten temat i wygląda to obiecująco. A w praktyce?

Jest szansa nawiązać jakieś ciekawe kontakty?

TTTRRR

Posty: 18

 
Ze swoją ofertą warto wyjść do ludzi, dlatego w ogóle targi są takie modne. Ja długo nie musiałem nad czymś takim myśleć, jak tylko były w Poznaniu targi budowlane od razu ruszyliśmy na podbój:) A co do tych wirtualnych to nie mam zdania, musiałbym przetestować, sprawdzić jak to faktycznie wychodzi.

rolniki

Posty: 40

 
Po targach, ale zwykłych nie wirtualnych faktycznie przychody nam się zwiększyły, sprzedaż zauważalnie wzrosła. Jeśli byłaby szansa taki efekt uzyskać w przypadku wirtualnej opcji to byłbym chętny.

pg6312

Posty: 30

 
Jeszcze nie miałem przyjemności z e targami, ale wszystko przede mną. W sumie dopiero startuję ze swoim biznesem, także myślę o trochę innych formach reklamy.

Fogulec

Posty: 39

 
Większych zastrzeżeń nie miałem do serwisu voxexpo.com. Początkowo trudno mi było się odnaleźć w tym wirtualnym wymiarze, bo to jednak dość nowatorska opcja, ale jakoś się udało.

Polecam!

Eleganttt

Posty: 32

 
Korzyści są dla wszystkich w przypadku takich targów. Raz, że organizatorzy zyskują bo niższe koszty, dwa że wystawcy mogą trafić do większego grona odbiorców, a trzy, że sami klienci nie muszą wychodzić z domu, żeby sprawdzić co nowego w branży.

12Klaudi

Posty: 45

 
Na wystawie wirtualnej w sumie można też całkiem fajnie zaprezentować swoją ofertę – pokazy multimedialne i te sprawy. Można też dotrzeć do większej liczby odbiorców...Ja osobiście polecam.

Chrabonss

Posty: 22

 
Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych branży, ale targi nieruchomości, w których akurat moja firma uczestniczyła wyszły bardzo dobrze. Z wirtualnych to polecam voxexpo.com. Mają duże doświadczenie w tym temacie, chyba można powiedzieć, że są liderem w naszym kraju, jeśli chodzi o takie akcje.

kk1111

Posty: 32

 
Bardzo fajnie do takiego wydarzenia jak targi podszedł serwis voxexpo.com.

Braliśmy udział w targach motoryzacyjnych online i fajnie to wyszło. Można było porozmawiać z klientami poprzez chat, a zainteresowanie mieliśmy dość duże.

Mnicho56

Posty: 20