picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wiadomości kraków

wiadomości kraków

Przeprowadziłem się w okolice Nowego Sącza i zastanawiam się, gdzie ewentualnie będzie można znaleźć świeże informacje z miasta i okolic. Jeśli macie jakiś swój sprawdzony serwis, gdzie będzie można znaleźć najważniejsze informacje z okolicy to dajcie link.

Jasio234

Posty: 2

 
Ogólnie odkąd mieszkam w Krakowie to pod kątem wiadomości najczęściej zaglądam na stronę https://glos24.pl/, najwięcej informacji w tym serwisie jeśli chodzi o bieżące wydarzenia. Takie mam wrażenie, że jak coś się dzieje w okolicy to w sumie najczęściej tam szybko się pojawia informacja wiec widać, że są faktycznie na bieżąco.

Marioleczka

Posty: 2

 
Bieżące informacje z Małopolski na pewno znajdziesz w serwisie https://glos24.pl/ więc ewentualnie tam będzie warto zaglądać i wydaje mi się, że znajdziesz wszystkie informacje, które gdzieś tam miały miejsce w ostatnim czasie. Serwis bardzo wygodny w obsłudze więc tutaj dodatkowy plus dla jego twórców.

inhuman

Posty: 4

 
Polecam, bardzo dobry serwis ze świetną bazą informacji na temat Małopolski i okolic to https://glos24.pl/. Odkąd mieszkam w tej okolicy to mam wrażenie, że właśnie ten serwis jest najbardziej na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami i najszybciej reaguje więc warto będzie tam zaglądać.

Gruszek2

Posty: 3

 
Świetną bazę informacji o Małopolsce można znaleźć między innymi pod kątem serwisu https://glos24.pl/. Bardzo dobrze zorganizowany, ze świetną bazą informacji o regionie i regularnym aktualizowaniem, dzięki czemu faktycznie można liczyć na to, że wszystkie świeże informacje będą się tam dość sprawnie pojawiały.

Antekkk

Posty: 2

 
Przede wszystkim takim podstawowym problemem wydaje mi się, że jest to, że duże serwisy krajowe nawet jeśli mają swoje jakieś mniejsze lokalne to najczęściej nie dbają o nie za bardzo i informacje mogą być opóźnione więc najszybsze będą takie serwisy, które typowo skupiają się właśnie na lokalnym świecie i śledzą wydarzenia jakie tam mają miejsce.

Gdzie333

Posty: 7