picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tanie papiery scierne

Tanie papiery scierne

Jest szansa, żeby znaleźć na rynku sklep z branży spawalniczej, który byłby w stanie zaoferować naprawdę konkurencyjne ceny za elektrody wysokiej jakości?

Pytanie do osób, które mają doświadczenie w takich zakupach.

USAtop

Posty: 25

 
Sam bym chętnie poszukał nowego dostawcy, bo mój aktualny zamiast szanować naszą długoletnią współpracę, to zaczyna kombinować przy cenach;/

Freakster89

Posty: 21

 
Moja hurtownia już od dobrego roku współpracuje dość ściśle ze sklepem http://www.sklep.kieltech.pl. Ich mogę polecić, z wielu powodów. Przede wszystkim – różne półki cenowe. Można dostać akcesoria spawalnicze w cenie na każdą kieszeń. Po drugie, długofalowa współpraca wiąże się z otrzymaniem opiekuna dla klienta, który pomaga kupować jeszcze taniej i lepiej.

Penio

Posty: 30

 
W najbliższym czasie będziemy inwestować w śruby i tak właśnie sprawdzam ostatnio co tam w trawie piszczy. Można znaleźć śruby din, śruby z iso na niezłych warunkach, ale troszkę trzeba poszperać w sieci.

ekjynio

Posty: 26

 
Myśmy, jako firma, już dawno załatwili sobie sprawę zaopatrzenia na dobrych warunkach. Udane negocjacje udało się przeprowadzić z marką http://www.sklep.kieltech.pl. Głównie kupujemy od nich elementy spawalnicze, ale też ostatnio zaczęliśmy kupować akcesoria ścierne, bo mają promocje na ściernice, paski bezkońcowe i parę innych produktów tego typu.

Bienkus

Posty: 32

 
My na dzień dzisiejszy szukamy preparatów antyodpryskowych w dobrej cenie. Ostatnie, które kupowaliśmy dość słabe, na nic się zdały – tak delikatnie mówiąc;/

Cronxxx

Posty: 31

 
Sami od pewnego czasu szukamy dobrego dostawcy...zwłaszcza zależy nam na elementach złącznych, spawalniczych, ściernych itd. Niestety bez skutku, jak dla mnie cenowo jest trochę za wysoko w wielu przypadkach.

zoferek

Posty: 16

 
Nie powiem dokładnie, ale jakoś od dwóch lat zamawiamy takie rzeczy głównie ze sklepu www.sklep.kieltech.pl. Oferta wszechstronna, czyli asortyment od A do Z w jednym miejscu. Wysyłka zawsze w terminie, a ceny dopasowane indywidualne. Nie ma problemu, żeby w przypadku większych zakupów tutaj ponegocjować.

Adresik2

Posty: 21

 
Mieliśmy kiedyś jako hurtownia kilku solidnych dostawców, ale od pewnego czasu zaczęli się wykruszać...Teraz musimy szukać nowych firm i głównie zależy nam na drutach spawalniczych w różnych wersjach.

12erBis

Posty: 24