picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

długopisy reklamowe, zna ktoś ?

długopisy reklamowe, zna ktoś ?

Dzień dobry, czy wiecie może, gdzie kupię dobrej jakości długopisy reklamowe? Zależy mi na ekskluzywnych kompletach? Możecie polecić mi stronę producenta?

derums3

Posty: 1

 
Dobrze jest sprawdzać katalog produktów producentów, którzy produkują gadżety reklamowe. Możesz u nich znaleźć wiele niespotykanych produktów, takich jak np. zapalniczki reklamowe.

Fanatyk

Posty: 5

 
Parasole reklamowe sprawdzają się wyśmienicie, jako gadżety firmowe dla swoich konsumentów. Takie produkty są niesłychanie doceniane i cieszą każdego Klienta. Na twoim miejscu zdecydowałbym się na takie produkty.

Warszawiak

Posty: 29

 
Każdy twierdzi, że długopisy reklamowe nie mogą być dobre, gdyż każdy już je ma w swojej firmie. Jednak jesteśmy w dużym błędzie. Można swoim klientom oferować eleganckie długopisy w ładnym opakowaniu. Katalog produktów możesz zobaczyć na tej stronie https://inprimo.eu/pl/2-dlugopisy-reklamowe.

miki77

Posty: 17

 
Smycze reklamowe nadal są w modzie i wiele osób się na nie decyduje. Znajdź dobrego producenta i wybierz modny wzór. Z pewnością pozyskasz nowych klientów.

Radziu

Posty: 7

 
Pendrive reklamowe są jak najbardziej przydatne. Możesz wejść sobie na strony producentów gadżetów reklamowych i znaleźć produkt idealny dla siebie. Pendrive możesz znaleźć plastikowe, metalowe, a nawet drewniane.

Jarciow3

Posty: 5