picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupić oleje silnikowe?

Gdzie kupić oleje silnikowe?

Hej, temat prosty i konkretny – gdzie kupujecie oleje samochodowe?

gregBard

Posty: 22

 
Nie zawsze znajdziesz właściwy olej w sklepie internetowym. Wystarczy jednak, że złożysz zapytanie ofertowe, a sprzedawca szybko ściągnie wymagany produkt. Zazwyczaj mają na stronach listy życzeń, więcej nie powinno być problemów z dokonaniem dowolnej transakcji.

Chrabonss

Posty: 22

 
Mi taniej niż w marketach zakup oleju silnikowego wychodzi na http://oleje-sklep.com. Polskie etykiety, wszystkie szczegóły techniczne opisane. Śledzę ten sklep też na FB. Od czasu do czasu trafiają się świetne promocje. Nigdy paczka uszkodzona mi nie przyszła. Oleje pozakręcane, opakowania oryginalne. Zero podróbek.

Weronika_34

Posty: 32

 
Ja nie ufam cenom poniżej 20 zł za litr markowego oleju samochodowego. Chyba, że jeździcie jakimś starym gruchotem, wtedy ok ;)

Laleczk34

Posty: 35

 
Można długo jeździć na jednym oleju. Ja tylko wymieniam filtry i śmigam dalej. Mam stary samochód to, aż tak mi na jego żywotności nie zależy. Doradzam to jako znacznie tańsze rozwiązanie.

Mantix56

Posty: 28

 
Od dawna panuje zasada, że mineralne oleje odpadają w nowych silnikach, za to najlepszych produktów nie należy stosować w starych silnikach. Takie podejście może uratować twój portfel.

dof77

Posty: 17

 
Unikaj produktów motoryzacyjnych, które nie posiadają krajowych naklejek. Ja ufam tylko etykietom i porównuje kształt opakowania po zamówieniu z tym na stronie producenta. Jeszcze nie miałem kłopotów po takim zabiegu. Co do sklepu to mogę tylko polecić http://oleje-sklep.com (najtańsze akumulatory samochodowe i oleje silnikowe, duża gama kosmetyków do auta) Allegro odpada, bo żeby zejść tak z ceny muszą mieszać. Nawet wielu producentów ten stan rzeczy potwierdza.

MaszWielkosc

Posty: 28

 
Możesz kupić olej samochodowy w dużych marketach, na Allegro, w zaprzyjaźnionych warsztatach, itp. Moim zdaniem najważniejsze to poznać ulubiony, sprawdzony typ, a później zapisać się w certyfikowanym sklepie internetowym, przez newsletter, na fanpage FB, a nawet związać się z jakimś klubem motoryzacyjnym. Wtedy ceny będą znacznie niższe, a wiadomo, że i tak oleju często się nie kupuje.

zoferek

Posty: 23

 
Niektórzy sprzedawcy na Allegro specjalizują się w promocji oleju samochodowego z Niemiec. Podobno jest spore zainteresowanie.

Grachamek34

Posty: 16