picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

producent oświetlenia

producent oświetlenia

Hej, może ktoś z Was ma jakąś sprawdzoną ofertę jeśli chodzi o dostawców oświetlenia? Szukamy firmy, w której będzie można zamówić oświetlenie do sklepu, najlepiej jakiegoś producenta z sensownymi cenami. Jeśli ewentualnie coś pod tym kątem jesteście w stanie podpowiedzieć, macie jakąś sensowną firmę do polecenia to dawajcie znać.

labuh

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o mnie to polecam dropshipping, nie gromadzisz produktów, my tak współpracujemy jeśli chodzi o oświetlenie z ofertą https://sollux-lighting.pl/dropshipping.php i jesteśmy bardzo zadowoleni. Duża wygoda dla naszego sklepu, bo skupiamy się na sprzedaży a kwestie związane z logistyką i wysyłką są wtedy po stronie producenta, który u siebie wszystko magazynuje. W mojej ocenie to faktycznie dobra opcja.

Gruamer

Posty: 7

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o dostępne propozycje to można spotkać dużo takich firm, które oferują swoje produkty w ramach dropshippingu. Moim zdaniem dość często ten model współpracy rzeczywiście będzie się dobrze układał i warto się będzie na niego zdecydować.

munert56

Posty: 6

 
Bardzo dobra jest oferta jeśli chodzi o lampy sprzedawane przez https://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Producent, który ma bardzo dobrze przygotowane propozycje między innymi bogaty wybór jeśli chodzi o lampy nowoczesne. U nas dodatkowo udało się nam wprowadzić do sklepu ich propozycje również dlatego, że można się zdecydować na dropshipping i dzięki temu nie trzeba mieć miejsca na gromadzenie tych wszystkich przedmiotów u siebie.

ciumar1

Posty: 10

 
W sumie moim zdaniem niezależnie od tego co dokładnie będziesz chciał sprzedawać sam zamysł jeśli chodzi o możliwość sprzedawania produktów, które będziesz miał w ramach dropshippingu jest bardzo dobry, bo w ten sposób możesz sobie zapewnić między innymi dobrą bazę produktów przy ograniczonym magazynowaniu i to duży plus.

namok

Posty: 6

 
Dobra opcja to sytuacja, w której będziesz się mógł zdecydować na wysyłanie produktów w ramach dropshippingu bo będziesz miał możliwość skupienia się na sprzedaży, natomiast nie będzie całej logistyki związanej z magazynowaniem i tymi wszystkimi kwestiami, które również tego dotyczą. Ty sprzedajesz a wysyłka jest już po stronie producenta, który ma także do dyspozycji magazyn, gdzie wszystko jest gromadzone.

luluś45

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to jestem zadowolony ze współpracy z firmą https://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Pod kątem oświetlenia mają świetną bazę, bardzo duży wybór propozycji i między innymi dzięki temu jak ktoś prowadzi sklep to można dobrze z nimi rozwinąć ofertę. Polecam jeśli szukacie tego typu propozycji do swojego sklepu, na pewno oferta na wysokim poziomie.

Jasio234

Posty: 13

 
W mojej ocenie jeśli chodzi o dostawców lamp to możesz nawiązać współpracę z ofertą https://sollux-lighting.pl/dropshipping.php. Firma produkuje swoje oświetlenie w Polsce, spory wybór więc jak potrzebujesz dostawcy do sklepu z oświetleniem to wydaje mi się, że faktycznie do ich oferty będzie warto sięgnąć i te propozycje jakie można tam spotkać wypadają bardzo dobrze.

legia55

Posty: 7

 
Wysyłka bezpośrednio z magazynu producenta będzie w przypadku firmy https://sollux-lighting.pl/dropshipping.php więc jeśli będziesz szukał dostawcy oświetlenia to warto będzie z tej oferty skorzystać. Dobra baza produktów, poza tym właśnie jeśli chodzi o dropshipping to ten model jeśli chodzi o współpracę bardzo dobrze się układa i warto będzie z tego skorzystać.

Kowalski

Posty: 9

 
Moim zdaniem ten model współpracy jaki się pojawia w ramach dropshippingu to super opcja, bo jednak bardzo często sytuacja tak wygląda, że te małe sklepy nie mają zbyt dużo magazynowej powierzchni i dzięki temu będzie można sporo miejsca zaoszczędzić, gdy będą one bezpośrednio wysyłane właśnie od producenta.

Posty: 4