picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Księgarnia ezoteryczna

Księgarnia ezoteryczna

Witam wszystkich !

Poszukuję ostatnio sporo książek specjalizujących się w ezoteryce... Czy mógłby ktoś mi polecić jakieś fajne pozycje ? Z góry dziękuję za sugestie i poświęcony mi czas.

Myszka45

Posty: 18

 
Lubię sięgnąć po książki z zakresu parapsychologii, UFO i ezoteryki, bo po prostu maksymalnie mnie relaksują. Niestety mało jest na polskim rynku księgarni zajmujących się tematem profesjonalnie. Ja korzystam na razie ze standardu Allegro i sam liczę na jakąś dobrą ofertę.

Szarowy22

Posty: 34

 
Z kategorii ezoteryka polecam wam książkę Eckharta Tolle „Mowa ciszy”. Totalnie zmienia podejście do życia. Do tego „Nowa Ziemia” tego samego autora i macie za mniej niż 50 zł szansę na oświecenie :) Ezoteryka nie powinna się źle kojarzyć. To po prostu trochę inne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość.

Grunt to trafić na znakomitego autora.

12Klaudi

Posty: 45

 
W księgarni http://www.dobreksiazki.pl są fantastyczne tytuły dotyczące samouzdrawiania, ogólnie zdrowia. Ja ciężko chorowałam przez jakiś czas i koleżanka dała mi namiary na lektury pomocne w walce ze schorzeniem. Zaopatrzyłam się właśnie w powyższej księgarni i wysoce sobie cenię nowe pozycje, które tam wchodzą.

Właściwie z żadnego innego portalu nie korzystam. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na obsłudze, ani na pakowaniu przesyłki.

dzejs

Posty: 24

 
Szukaj księgarni z rabatami na Facebooku i po zapisie do newslettera. Możesz oszczędzić kilkadziesiąt procent nawet. Ja tak zawsze robię. Wszędzie się rejestruję, a później śledzę promocje. Przyda się też opcja darmowej wysyłki lub InPost.

Urszulka_56

Posty: 28

 
Ezoteryka, a szczególnie poznanie tajemnic świata interesuje sporo osób. Wiele czasu poświęciłem, aby znaleźć książki na ten temat w zwykłej czytelni publicznej, ale nic z tego. Lepsze rzeczy trzeba zamawiać, a na wielu księgarniach są po prostu niedostępne.

A szkoda.

Menene

Posty: 36

 
Na http://www.dobreksiazki.pl robią świetną robotę pod względem wyboru literatury dotykającej tematów psychologicznych i ogólnie rozwojowych. Po zapisie do newslettera dostaniesz tam rabat 10%.

Anna/maja

Posty: 27

 
Według mnie jedną z lepszych lektur z zakresu samouzdrawiania i trochę psychologii jest „Metoda doktora Gersona”. Tłumaczy w niej, jak pozbyć się raka profesjonalną dietą oraz innymi prawidłowymi nawykami, o których na co dzień zapominamy.

Rysiek_99

Posty: 35