picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

difenor na gryzonie ogrodowe

difenor na gryzonie ogrodowe

Witam wszystkich ! Potrzebuje skutecznych preparatów na gryzonie, miałam ładny ogródek ale... właśnie..

Pomocy!

Himer5

Posty: 26

 
Stosuję od dawna Difenor. Najpierw wabi szkodniki, a później padają. To jeden z najpopularniejszych środków używanych nawet przez profesjonalne ekipy.

TTTRRR

Posty: 18

 
Jak masz kopczyki to wiesz, że nie ma sensu zwlekać z usunięciem gryzoni z podwórka. Używam w sezonie preparatów Difenor. Kupiłem na Allegro. Bylem trochę sceptycznie nastawiony, ale sprzedawca miał dużo pozytywnych komentarzy.

Działa na 100%.

krzychoo

Posty: 37

 
Kupuj tylko środki, które nie uszkodzą ziemi, ani twoich upraw. Ja niestety zainwestowałem w zbyt dużą chemię i praktycznie całe podwórko mam martwe.

Nie polecam bardzo intensywnych rozwiązań.

artoor

Posty: 18

 
Może złe rośliny hodujesz, dlatego szkodniki się pojawiły? Proponowałbym sadzić to, czego gryzonie nie lubią. Dla przykładu krety nie znoszą bazylii.

Ciapeczek

Posty: 18

 
Szczerze mówiąc to domowy kot lub dziki sprzymierzeniec całkiem nieźle pomaga w walce ze szkodnikami ogrodowymi.

GreenTO

Posty: 17

 
Nieproszeni goście nie lubią zazwyczaj rumianku, mięty i czosnku. Krety nienawidzą bazylii. Zasadź kilka roślinek zgodnie z branżowymi wskazówkami, a zobaczysz, że z czasem liczba gryzoni ulegnie zmniejszeniu.

Marcelek2

Posty: 26

 
Znajomy zajmujący się na co dzień zwalczaniem szkodników w ogrodach polecił mi dostępny także komercyjnie preparat Difenor. Za kilkadziesiąt złotych usuniesz nim problem nieproszonych gości.

Dobre ceny znajdziesz na Allegro.

Zdrówko87

Posty: 22

 
Najprostszy sposób jest związany z zalaniem uszkodzeń strumieniem wody i ewentualnym dodaniem jakiegoś średnio mocnego preparatu wydzielającego zły zapach dla szkodników. U mnie takie podejście sprawdza się sezonowo. Niestety zwierzaki stają się sprytne z biegiem czasu.

ewu1u01

Posty: 19

 
Zanim zaaplikujesz jakikolwiek preparat zabijający szkodniki ogrodowe lepiej zaopatrz się w solidne rękawice, a nawet maseczkę. BHP to jednak podstawa. Twoje zdrowie jest najważniejsze.

waldek3551

Posty: 42