picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

TimeSupport

TimeSupport

Witam !!!

Poszukuje firmy która wykona mi raz w tygodniu sprzątanie mojego biurowca. Nie ukrywam, że chciałbym przetestować usługi.

Bardzo proszę o podanie lokalizacji firmy...

Op34

Posty: 21

 
Przeanalizuj najpierw, ile czasu samodzielnie spędzasz na sprzątaniu, a później porównaj oferty pod względem cennika. Zobaczysz, czy ci się w ogóle opłaca tego typu współpraca.

ekjynio

Posty: 20

 
Raz w tygodniu korzystam z oferty http://www.timesupport.pl. Myją mi cały dom w około trzy godziny, a ja zazwyczaj robię to dwa razy dłużej. Lepiej zapłacić i mieć z głowy. Nie zawracasz sobie głowy, bo pracują, jak ty jesteś w pracy.

Funkcjonują na terenie Warszawy.

1AdamoSk

Posty: 37

 
Z doświadczenia powiem, że lepiej dopłacić za uczciwego asystenta do pomocy przy sprzątaniu niż później stykać się z problemem kradzieży i uszkodzonych sprzętów domowych. Jak nie za bardzo ufasz usługom zamontuj domową kamerkę.

Rebkaa2

Posty: 29

 
Ja pracuję po dziesięć godzin dziennie w stolicy plus soboty i absolutnie nie mam czasu na sprzątanie lub inne domowe czynności. Bez pomocy bym sobie nie poradziła.

Znam twój ból ;)

Emmm56

Posty: 19

 
Na http://www.timesupport.pl mają cennik dopasowany do powierzchni mieszkania.

Możesz też samodzielnie na podstawie stawki godzinowej ustalić zakres prac do akceptacji przez panel multimedialny. Na terenie Warszawy nie zapłacisz też za dojazd. Wszystko legalnie, jest ubezpieczenie, możliwość testowania pracowników, itp.

Worms

Posty: 27

 
Mam spore mieszkanie, w którym mieszkam sam i bez www.timesupport.pl bym sobie nie poradził.

Już ponad rok korzystam z usług jednej osoby i jestem bardzo zadowolony. Wszystko lśni, jak wracam do domu :) Poleciłem ofertę kilku znajomym i dostałem wiele godzin sprzątania za darmo. Jak masz większe porządki to warto skorzystać.

Szukamdropa

Posty: 33

 
Poszukaj komentarzy na portalach opiniotwórczych lub zamów testową rezerwację. Unikaj podpisywania umów. Ja się na tym przejechałam i nie byłam zadowolona. Godzinowe rozliczenia są zdecydowanie najlepsze w stolicy. Myślę, że na spokojnie znajdziesz ofertę za mniej niż 30 zł brutto/1h.

Rrobo159

Posty: 34