picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zniżki na restauracje Wrocław

Zniżki na restauracje Wrocław

Witam serdecznie. Poszukuję zniżek lub kart rabatowych na terenie Wrocławia, czy ktoś zna namiary na serwis, portal ? ? ?

atomek_25

Posty: 24

 
Karty rabatowe to teraz szybko rozwijający się dział, rywalizujący mocno ze standardowymi zakupami grupowymi, gdzie powoli widać napływ nieuczciwych ofert. Niby duże obniżki dają, ale tak naprawdę oszukują, bo schodzą i tak z zawyżonych cen :P

EKO-Chatka

Posty: 40

 
Często chodzę do Teatru Polskiego. Jeden z pracowników podczas rozmowy podpowiedział mi, żebym kupił jednorazowo Wow Card (www.wowcard.pl) . Teraz na niektóre spektakle chodzę o 40% taniej, a jest ich naprawdę sporo. Ogólnie karta działa w wielu firmach. Nawet jadłem ze znajomą obiad w restauracji i po okazaniu karty zaoszczędziliśmy 30 zł :)

saradonin

Posty: 20

 
Nigdy nie miałem żadnej karty VIP. Sam kupiłem przez sieć i teraz nawet częściej z dziewczyną wychodzę na miasto :) Mogę się pochwalić zniżkami sięgającymi kilkudziesięciu procent, np. w restauracjach. Jeżeli nawet płacisz w granicach 100 zł za kartę to i tak ci się zwróci po kilku wizytach w ulubionym miejscu :)

Lamusek2

Posty: 31

 
Powiem wam, że prowadzę niewielki zakład kosmetyczny we Wrocławiu. Nie miałam też mnóstwa klientek. Trudno się wybić :) Postanowiłam dołączyć do programu lojalnościowego. Przez miesiąc nastąpił przyrost klientek trudny do wyobrażenia. Zastanawiam się już nad zatrudnieniem pomocnika. Trzeba dać ludziom atrakcyjną cenę i optymalną jakość, a sami zaczną pukać :)

Mikusińska

Posty: 34

 
Najlepsze jest to, że karty lojalnościowe w porównaniu do Groupona działają non stop, a nie tylko jednorazowo!

arko1916

Posty: 34

 
Popytałem o karty rabatowe swoich znajomych i polecili mi Wow Card - wowcard.pl . Teraz zamiast chodzić raz w miesiącu do restauracji i kosmetyczki robię to 3 razy za taką samą cenę. Obsługa o wiele lepsza niż przez talony z zakupów grupowych. Koszt takiej karty to niecałe 100 zł. Bardzo się opłaca! A na prezent? Po prostu strzał w dziesiątkę.

Ananasek

Posty: 15

 
Na pewno karty VIP w różnych biznesach bardziej opłacają się od formalności związanych z zakupem kuponów przez Groupon i inne takie portale.

Klarka34

Posty: 39

 
Zapytaj w Twoich ulubionych biznesach wrocławskich, czy należą do jakiegoś programu lojalnościowego, a później po prostu wykup kartę. To najlepsze podejście moim zdaniem, bo masz pewność uzyskania dużej zniżki, codziennie! :)

Piotrek.P

Posty: 28

 
Miałam kiedyś kilka kart VIP, od fryzjera, kosmetyczki, z ulubionego sklepu spożywczego, księgarni. Zawalały mi niepotrzebnie portfel i ciężko było nimi manipulować. Jedna karta lojalnościowa to jest to.

zoferek

Posty: 23