picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

motocykle Chopper, gdzie ogłoszenia ?

motocykle Chopper, gdzie ogłoszenia ?

Chciałbym kupić motocykl Chopper z ogłoszenia prywatnego. Gdzie mogę znaleźć dużo ogłoszeń do wyboru? Co polecacie?

Ciapek

Posty: 2

 
Kupowałem motocykl Enduro z ogłoszeń w internecie. Nie zawsze łatwo od razu trafić na coś wartościowego. Na pewno trzeba się wykazać cierpliwością, a wtedy szanse na znalezienie super motoru rosną. Nawet, jeśli trzeba jechać trzysta kilometrów to warto to zrobić. Przekonamy się wtedy, co znajduje się tam na miejscu dla nas.

TomekK

Posty: 10

 
Mam obecnie motocykl Cruiser z ogłoszenia, które było akurat w moim mieście. Daleko jechać nie musiałem, ale przyznam, że byłem na to przygotowany. Dla mnie najważniejsze było to, aby motocykl w stu procentach mi pasował. Tylko wtedy taka oferta była dla mnie atrakcyjna.

gzdyl

Posty: 10

 
Trzeba wiele ogłoszeń przejrzeć, a dopiero później wytypować te, które nas w stu procentach interesują. Oczywiście robimy to szybko, bo lepsze motory szybko się sprzedają.

Gruamer

Posty: 6

 
Szukanie nie zawsze przynosi efekty. U mnie zajęło to mnóstwo tygodni, lecz wolę poczekać niż kupować coś, co nie spełnia moich wymagań. Jeśli jeszcze ktoś kieruje się tylko ceną to musi trochę czasu poświęcić na szukanie. Jest Internet i ogłoszenia z całej Polski, zatem nie winno to nikomu sprawiać większych kłopotów.

pawel253

Posty: 16

 
Szukając motocykla turystycznego z ogłoszenia natrafiłem na https://www.moto-trade.pl/kategoria/Motocykle/Turystyczny i tutaj rzeczywiście można wszystko odnaleźć.

DobreSlowo

Posty: 3

 
Motorami interesowałem się wiele lat temu także teraz nie powiem gdzie można je zakupić. Na pewno dawniej robiło się to na giełdach, teraz zapewne Internet jest lepszym miejscem.

tigra32

Posty: 8