picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Praca odszkodowania

Praca odszkodowania

Cześć, chciałbym rozpocząć pracę na rynku ubezpieczeń. Czy możecie wskazać mi firmy, w których mogę rozpocząć karierę.

Może być nawet wiarygodny system prowizyjnego wynagrodzenia.

alimer5

Posty: 16

 
Mówi się, że wypadki chodzą po ludziach. Ja po dwóch latach w branży przyznam, że za trzy sprawy zrealizowane w miesiącu dostaję prowizję i minimalną wypłatę. Wychodzi mi ponad dwa tysiące na rękę, a nie pracuję w klasycznych godzinach. Grunt to rozwinąć świetną bazę kontaktów i przechodzić non stop szkolenia.

Lesny

Posty: 20

 
Nawiązuj współpracę tylko z firmami, które starają się o maksymalne odszkodowanie i nie idą zbyt często na tanie ugody. Wtedy dostaniesz większą prowizję i nawet z jednej sprawy zarobisz sporo pieniędzy.

idzepeto

Posty: 27

 
Ja szukam osób, które przeszły wypadki komunikacyjne i przedstawiam im opcję odzyskania odszkodowania. Wszystkiego nauczyli mnie na http://www.praca-odszkodowania.pl, a zaczynałem dosłownie od zera.

Teraz nawet wciągnąłem znajomego do działania i mamy lepsze wyniki. Oczywiście trzeba się poświęcić, ale jak masz trochę woli działania to może być solidna, pierwsza praca.

raptofil

Posty: 28

 
Na rynku odszkodowań dużo osób zaczyna, niewiele zostaje.

To trudny kawałek chleba, ale da się sporo zarobić, jeżeli masz otwarty umysł, chcesz się uczyć i przede wszystkim potrafisz poznać potrzeby klientów.

Qumer45

Posty: 22

 
Zapytaj dobrego na rynku agenta odszkodowań, czy nie da się z nim nawiązać partnerstwa. Lepiej u kogoś się załapać, żeby cię wprowadził na rynek. Ci najlepsi mają ogromną liczbę spraw miesięcznie i zawsze przyda im się pomoc.

szymon2626

Posty: 38