picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Karma dla psa

Karma dla psa

Jeden weterynarz kazał mi zamówić dla swojego psa pokarmy detoksykujące. Gdzie ja coś takiego znajdę?

Kupujecie coś takiego dla swoich pupilów?

gregBard

Posty: 22

 
Suplementy w płynnej formie znalazłem w serwisie www.apl-zoo.eu. Wybór mają dość rozległy, można znaleźć produkty w różnych wariantach cenowych i o różnej pojemności. Wszystko mają od renomowanej marki APL.

Lamusek2

Posty: 31

 
U mnie w sklepie zoologicznym na osiedlu mają duży wybór różnych suplementów dla psów. Może warto w takich miejscach spradzić.

Pozdr.

Rrafii

Posty: 25

 
Parę lat temu słyszałem o karmie detoksykacyjnej, ale nie wiem na ile ona faktycznie działa. Jeszcze niczego takiego nie musiałem Azorowi podawać.

Rrobo159

Posty: 34

 
Przyznam się szczerze, że pierwsze słyszę o takich karmach itd. :) Ja to zazwyczaj kupuję psiakowi suchą karmę w markecie i jakoś nic mu się złego nie dzieje z tego powodu;P

Ppako72

Posty: 37

 
Dla kotów syberyjskich to zdecydowanie polecam wszystko co oferuje sklep http://www.apl-zoo.eu/apl-happy-cat-410-karma-detoksykujaca-p-153.html. Takie produkty wzmacniają sierść, chronią przed wirusami...Karma detoksykująca z tego sklepu jest niedroga, a spełnia wszystkie normy.

Adam 105

Posty: 25

 
Dobrze mi się zamawia karmę dla kota ze strony http://www.apl-zoo.eu. Cenowo jest bardzo okazyjnie. Szybka wysyłka, duży wybór.

Opłaca się.

Batiatus12

Posty: 40

 
Moja sunia coś ostatnio często łapie jakieś infekcje, byliśmy u weta, to nic nie wspominał o jakiś witaminach wzmacniających odporność...

Krzyś3232

Posty: 39