picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Wynajem studia

Wynajem studia

Macie kogoś sprawdzonego, jeśli chodzi o druk wielkoformatowy w Warszawie?

Firma której szukam powinna dysponować drukarkami od formatu A3 plus (najlepiej Epson).

WiQ111

Posty: 21

 
Studio jak studio...na to nigdy nie narzekałem. Gorzej z modelkami...te to potrafią być kapryśne. A jak jeszcze terminy gonią i klient czeka z kwaśną miną to już w ogóle nie jest przyjemnie:P

Bojo45

Posty: 18

 
Jest na mieście dużo studiów dość fajnie zrobionych, ale w większości niewielkich metrażowo, także tylko na takie małe sesyjki.

Pozdrawiam!

Lizerazzz

Posty: 23

 
Dużo bardzo zachwalających opinii słyszałem na temat urządzeń od Epsona, więc warto podpytać drukarnię na jakim sprzęcie pracują. Takie info powinni mieć na swojej stronie tak właściwie.

Nargil

Posty: 27

 
Jak ja ostatnio zlecałem jednej firmie wydruk to pierwsze kopie były ładne, a każde kolejne coraz jakby słabsze, mniej intensywnie nasycone kolorem...Jakiś mieli problem z powtarzalnością.

Facio

Posty: 16

 
Ja miałem doświadczenia z wieloma studiami w swoim życiu i w większości były to tylko nieco większe pokoje. Dopiero z dużym studiem spotkałem się u www.woart.pl.

To w zasadzie ogromna hala, na grubo ponad sto metrów kwadratowych. Duża cyklorama, wszystko tam mają duże:P Dla mnie istotne było też, że mają na stanie dużą moc przyłączeniową, nawet do 200kW.

Rrobo159

Posty: 34

 
Temat dla mnie dość świeży. Właśnie wczoraj skończyliśmy jeden dość ważny projekt dla jednego klienta. Całą sesję katalogową zrobiliśmy w studio http://www.woart.pl. Fajne, profesjonalnie zaaranżowane miejsce. Cykloramę mają tutaj sporą, bo szeroką na 8,5 metra, także można trochę podziałać.

norBoro

Posty: 18

 
W ostatnim czasie dość często zlecam wydruk takich rzeczy jak duże zdjęcia. Aktualnie jestem w stałym kontakcie z www.woart.pl. Z tego co wiem, to korzystają z takich drukarek jak choćby sławny Stylus 9890 czy mniejszy Photo R3000, także co do jakości wydruku można być spokojnym.

Eleganttt

Posty: 32

 
Bardzo dobrze wspominam pracę na planie przygotowanym przez markę http://www.woart.pl.

Wynajęliśmy ich studio na kilka dni i praca szła bardzo sprawnie. Jest duża cyklorama, do tego lampy sterowane na pilota. Nam to miejsce podpasowało też dlatego, że jest na poziomie ziemi, a wjazd do środka jest przez bramę 3x3m.

Tatusiek4

Posty: 29

 
U mnie zleceniem na wydruk w formacie B1 zajęli się ludzie od www.woart.pl. Polecam. Terminowi i rzetelni, a przy tym dość konkurencyjni cenowo.

FOTOiFOTO

Posty: 25