picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jak zadbać o ogród?

Jak zadbać o ogród?

Hej, gdzie znajdę osobę, która zajmie się moim trawnikiem? Znacie kogoś takiego?

Potrzebuje waszej pomocy.

GreenTO

Posty: 17

 
Hej.

Wiecie gdzie nabędę trawnik w rolkach? Poszukuje takiego ale nigdzie nie mogę go zdobyć. Zależy mi na pięknym trawniku, ponieważ niedługo moja córka ma komunię i odwiedzi nas w tym dniu dużo ludzi, zależy mi na pięknym wyglądzie naszej działki. Niesłychanie was proszę o szczere informacje.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Olekk

Posty: 25

 
Hej, poszukuje dobrej firmy koło Wrocławia, jaka zajmie się moim trawnikiem. Nie było mnie w kraju dwa lata i niesłychanie ucierpiał na tym mój ogród i trawnik. Wymaga on dogłębnej pielęgnacji. Wiecie kto zajmie się tą sprawą? Znacie taka firmę?

Jeśli znacie to niesłychanie was proszę o padanie namiarów mi na nią.

1AdamoSk

Posty: 37

 
Zależy mi na profesjonalnej ścince drzew i nie wiem gdzie znajdę osobę, która się tym zajmie. Słyszałam, że bardzo dobrą firmą jest http://greenandsnow.com.pl/seo/wertykulacja_trawnika_wroclaw_greensnow.html co o niej sądzicie?

Mieliście już z nią kontakt?

komspid

Posty: 44

 
Cześć, bardzo pilnie potrzebuję kogoś do przycinania drzewek, może wiecie, kto się zna na takim czymś? Oczywiście zapłacę za dana usługę tylko bardzo was persze doradźcie mi w tej sprawie, jestem już osoba starszą i nie daje sobie już rady jeśli chodzi o przycinanie drzewek.

sooya

Posty: 21

 
Bardzo pilnie potrzebna jest mi trawa w rolkach, nie mam pojęcia jednak gdzie taką dostanę. Zwracam się zatem do was z zapytaniem gdzie i w jakiej cenie będę mógł nabyć trawnik w rolkach?

Będę ogromnie wdzięczny za informacje.

Rrobo159

Posty: 34

 
Zależy mi niesłychanie na wertykulacji trawnika, może mi ktoś powiedzieć jak to się robi i kiedy? Nie mam pojęcia o takich rzeczach gdyż wcześniej mieszkałam w bloku i mnie nie interesowały takie rzeczy.

Jeżeli możecie mi pomóc to będę niesłychanie wdzięczna, czekam na porady i z góry za nie dziękuję.

Batiatus12

Posty: 40

 
Hej, wiecie gdzie znajdę firmę, która zajmie się moim trawnikiem, zależy mi na szczerych radach gdyż nie mam zamiaru wydawać pieniędzy w błoto. Wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że będą efekty.

Czekam na informacje, z góry dziękuję.

Zdrówko87

Posty: 22

 
Cześć, firmą, w której znajdziecie fachową pomoc i bardzo mądre rady jest firma z Wrocławia. Korzystam z ich usług od paru lat i jeszcze się na nich nie zawiodłem. Maja przystępne ceny za bardzo fachowa pomoc. Usługi jakie oni gwarantują są najwyższej jakości.

Na stronie http://greenandsnow.com.pl/seo/trawa_w_rolkach_cena.html znajdziecie informacje.

enzoteq

Posty: 31