picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Narzędzia warsztatowe Condor Werkzeug

Narzędzia warsztatowe Condor Werkzeug

Mam plan, żeby dokupić parę nowych elektronarzędzi do swojego serwisu samochodowego. Jaki sklep byście mi polecili? Przyznam, że w ogóle nie mam doświadczenia w takich internetowych zakupach...dlatego liczę na wasze podpowiedzi:)

Pendrzec

Posty: 27

 
Może zainteresuje Cię oferta jaką ostatnio mają na http://24usb.pl. Sklep niczego sobie. Wybór spory, do tego rzeczy od najlepszych producentów, choćby DeWALT. Miałem kiedyś problem z paczką od nich, bo była lekko obita, ale rozwiązali wszystko błyskawicznie i to z korzyścią dla mnie. Na własny koszt dosłali produkt jeszcze raz. Taką obsługę to ja lubię.

Qwaszek2

Posty: 20

 
Nie wiem, czy słyszałeś o takim sklepie jak 24usb.pl? Jeśli nie, to moim zdaniem mają jedną z szerszych ofert. Prowadzę swój warsztat od lat i jeszcze z tak kompleksowym dostawcą się nie spotkałem.

Takie marki jak BGS Technic, De Walt...w przystępnych cenach.

Fajae

Posty: 21

 
U mnie się szykuje większe zamówienie w najbliższych miesiącach, bo sporo sprzętu się dopomina o wymianę...także poszukiwania dostawcy uważam za rozpoczęte:)

Rebkaa2

Posty: 29

 
Akurat jestem zainteresowany również takimi zakupami do swojego warsztatu. Z tego co się już zorientowałem generalnie na towar w większości sklepów nie trzeba jakoś długo czekać, a cenowo mniej więcej porównywalnie.

jajosz12

Posty: 27

 
Jak się czyta różne fora to dużo dobrych słów można wyczytać o sklepie http://24usb.pl.

Też u nich zamawiam dość regularnie i faktycznie solidny sklep. Jeśli ktoś lubi rzeczy od Condor Werkzeug to szczególnie ich polecam, bo mają na stanie sporo modeli od tej marki.

reserveme

Posty: 16

 
Praktycznie co miesiąc jakiś nowy sklep wyskakuje z elektronarzędziami w sieci. Także faktycznie wybór jest spory i trzeba być podwójnie ostrożnym. Bo naciągaczy nie brakuje...jak to w każdej branży.

Taki kraj:P

Ciapeczek

Posty: 18